Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogyan kezdenétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan kezdenétek az ismerkedést egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, de fogalmas sincs mit írjak neki elsőre. Tudom, hogy sok ismerkedős levelet kap, ezért szeretnék az átlagosnál jobb, megnyerőbb levelet írni neki. Az ilyeneket, hogy nagyon tetszel, szimpatikus vagy, stb. 100-an írnak neki, úgyhogy a lánynak biztosan a könyökén jön már ki és azonnal törölné az levelemet. Ti mit írnátok?
2013. jan. 21. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem írnék semmit.
2013. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Személyesen nincs lehetőséged "megkörnyékezni", csak mailben?
2013. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég messze lakik tőlem így előbb meg kéne vele ismerkednem neten és csak utána jöhetne a találkozó. Addig viszont el kellene jutni egy megnyerő levéllel.:S
2013. jan. 21. 18:36
 4/6 anonim válasza:
Szia! Eduárdónak hívnak. És téged? vagy Helloszialaci vagyok jösszegykörre?!
2013. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig sajnos nem jött értelmes válasz.:(
2013. jan. 21. 18:50
 6/6 anonim válasza:
Most komolyan hülye kérdés hülye válasz. Ez magátol alakul ki kezd úgy hogy Szia miujság? Aztán majd kialakul kérdezd a hobbiját vagy hogy milyen napja volt vagy iylesmi aztán kialakul a dolog majd jön a webkam és ha ugy gondolod érdemes találkozni meg a lány is akkor találkozzatok. Ennyi
2013. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!