Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek azokról a fiúkról, akik úgy tanulják az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tanulja az ismerkedést, van aki könyvből, van aki gyakorlatban, de senki se született úgy, hogy már tudta.
2012. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az úgy- szón van a hangsúly. Szerintem nincs olyan épelmélyű nő aki ezt kedvelné jobban. Az a természetes, az a jó, az az elvárás, ha egy jóféle személyiség az életutad során a nomrális ütemben, normális sablonoknak megfelelően alakul ki, és ettől elszel egy kezdeményező, határozott életvidám szimpatikus személyiség.

Ha veled nagyon nem ez történt, és egy antiszoc fos vagy, aztán gyorsan gyorstalpalón kitalnuljuk a "hogyan legyünk jófejek mégis" jellemet, és ez kitudódna az egyénről ,akkor szerintem nincs olyan nő, vagy ember ,aki ezt preferálná, kitüntetné. Mert életidegen, mert toldozott, fóótozott megoldás, azért! Ez az átnevelem magam ilyenből olyanba, meg amolyanból emilyenbe dolog valahogy nem az igazi.

Természetesen hallani,hogy sokaknak sikerült, és boldog emberré váltak, én nem akarok semmi jónak az elrontója lenni, tessék csinálni, és boldog emberré válni, csak a lényeg, az az,hogy ne tudja meg senki,hogy te eredetileg a vadiúj állarcod, tanullt személyiséged mögött micsoda antiszoc patkány voltál valaha, mert az nem lesz túl nyerő. TEhát kétszeresen is tekerd kőrbe +szigszalaggal azt az új állarcot, nehogy lehulljon! Mert kiábrándultság lesz a vége.

2012. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!