Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló pécsi lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló pécsi lányok, ti hova jártok ismerkedni?

Figyelt kérdés
22 éves Pécsi srác vagyok, egyetemista. Nem tartom magam rondának, szerintem van egy egészséges önbizalmam. Rendszeresen sportolok, napi szinten. A tanulás és a sport sajna eléggé elveszi az időmet, néha eljárogatok ismerősökkel, de akkor meg nem találkozok, normális lányokkal. Pedig biztos, hogy vannak, csak nem veszem őket észre. Szóval, okos, csinos, szép és aranyos Pécsi lányok, ti hova jártok ismerkedni? Tudom, hogy ez nem társkereső oldal, nem is az a célom vele, de ha vkinek van kedve beszélgetni,ismerkedni, nyugodtan privit is írhat. Oltások nem kellenek, tudom hogy ez nem társkereső oldal!!!!!

2013. jan. 21. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Reméltem, hogy lány lesz a kérdező... :D
2013. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ez speciel engem is érdekelne.
2013. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Pécsre.:D
2013. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi emberek kamu.
2013. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu csak kíváncsi vagyok:)
2013. jan. 21. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Raziel, mi lenne már a kamu egy ilyen kérdésben?
2013. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lilla te hova jársz el? Vagy te nem jársz el mert nem vagy egyedülálló:)
2013. jan. 21. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Én leszbikus vagyok, szóval nálam ne próbálkozz :D
2013. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!