Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy egyedülálló anya hogy tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyedülálló anya hogy tud ismerkedni, ha pici a gyereke?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy más, akinek pici a gyereke, de már talált magának párt, az vajon hol ismerte meg az új férfét/párját. Hogyan lehet ezt megoldani, hogyan lehet gyerek mellett "randizni".
2008. júl. 4. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, csak nővéremből tudok kiindulni. Ő 2 gyerekkel volt ilyen helzetben, és ő a munkahelyén találta meg az igazit, vagyis az igazi Őt. Bolti eladóként (ruhaüzlet), és hát a srácnak az egyik biztonságiőr segített elmondani a nővérmnek hogy hát mi is van. Szóval nemtudom milyen helyen dolgozol (már megbocsáss hogy letgezlek), de ott is próbálkozhatsz. Vagy akár baráti társaságban ahol tudod hogy van olyan ember aki szereti a gyerekeket. Saját tapasztalattal nem rendelkezm am meg fiú vagyok, de spontán ezt tudom ajánlani. Nemtudom a gyerek mekkora, és hogyan fér bele az idődbe a "pasizás". De tuti találsz magadnak egy olyan férfit, aki hajlandó elfogadni téged, és a picit. Sok sikert;)
2008. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Az az igazság, hogy én már találtam magamnak párt, illetve alakulóban van, csak nagyon érdekelt, hogy onnantól kezdve, hogy megismerkedik a két ember, hogyan oldják meg a találkozást az emberek. Fel is tettem ezzel kapcsolatban egy kérdést, és kaptam sok kedves választ, de azért volt, aki beszólt, hogy milyen egy önző dög vagyok, hogy a nyolc hónapos fiamat rábízom néha anyámra. Ezért érdekelt volna, hogy mások akkor mégis hogy oldják ezt meg.
2008. júl. 5. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!