Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet így csajozni (legfőképpe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így csajozni (legfőképpen lányok véleménye)?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, mostanában nem valami jó az anyagi helyzetem, és örülök, ha jut mondjuk egy cipőre vagy esetleg egy ruhadarabra pénz. Most ha mondjuk össze ismerkednék egy lánnyal, akivel hosszútávon kapcsolatot terveznék, elég gáz dolog, hogy nem bírom elvinni mondjuk discoba, oly módon, hogy nem tudok állni semmit, meg ilyenek :D Remélem értitek, hogy mire akarok kilyukadni. Persze, tudom, ez lesz az lenne az első komment: "De aki szívből szeret az nem fogja ezt szem előtt tartani." Igen persze, ezzel én is egyet értek, de akkor is valahova azért csak illő lenne elvinnem szórakozni, randizni, bulizni. Nem lehet állandóan csak a parkban sétálni meg hasonlóak, főleg, ha mondjuk a csaj bulizós típus. Mondjuk nyáron ez nem biztos hogy probléma lenne, mert akkor ugye van melóm, de így téli-tavaszi időszakban egy kissé le vagyok égve, mert ugye suli közben nem fogok melózni, max. hétvégén melóznék, ha lenne munka. Tudom, hogy kicsit bugyuta kérdés, de így lehet csajozni? Legfőképpen lányok válaszát, véleményét várom, köszönöm!


19/F


2013. jan. 21. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, ezen ne görcsölj...
2013. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem,nem lehet, nekem csak a Kedves Ferenc kaliberű fiúkák jönnek be.


Puszkó


Z. Linda

2013. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok fiú van így... és szerintem nem ciki ezt tisztázni az elején..ha csajnak nem jössz be így..akkor ennyit ért... én amúgyis a meghittebb pillanatok híve vagyok..mondjuk ha megteheted azt hogy felviszed magadhoz... nem abból a célból.. de nálad egy közös filmnézés ilyesmi..sokkal pénztárcakímélőbb és így is lehet szép pillanatokat szerezni.. mondjuk előtte egy két személyes találkozó és parkban fagyoskodás belefér... :D
2013. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Az nem baj ha az elso talalkozasoknal nem rogton bulizni mentek. Eleinte jo a meki is. Aztan ha mar eljutottatok odaig elviheted a hazibulikba a haverhaidhoz persze csak ha megengedik.
2013. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet így csajozni! Én lányként jobban értékelem az olyan dolgokat, amik olcsóbbak, de ötletesek. 16/L
2013. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pasim is 19 volt mikor összejöttünk, és 1 éve vagyunk együtt. Kb három hónapja melózik, addig szinte soha nem volt semmi pénze. Mi sétálgattunk eleget, meg legtöbbször hozzám jött, filmeztünk, csináltunk valami kaját, még a szülinapomra, névnapomra is kölcsönpénzből vett ajándékot. Kitartottam, ő pedig nagyon rendes srác volt, szeretgetett, bármikor, ha együtt voltunk. Azóta változott a helyzet, mióta melózik költ rám, mert jólesik neki. Szóval, a rendes lányok megértik ezt, meg lehet oldani, főleg ha őszintén elmondod, hogy mi a helyzet. Ha meg nem, akkor olyannal nem érdemes foglalkozni. Hajrá.
2013. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem nem lenne baj :)

19/L

2013. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató kommenteket, jó látni, hogy ennyien így gondoljátok! :)
2013. jan. 21. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!