Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan friss ismeretségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan friss ismeretségű pasitok, aki olyan hatást gyakorolt rátok és olyan vonzalmat okozott, hogy nem tudtátok eltitkolni azt amit gondoltok, éreztek? és minden kibukott a szátokon?

Figyelt kérdés
A végén már csak nyögtél és meg sem mertél szólalni?:D

2013. jan. 22. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nem volt... nem teljesen ilyen.


"Volt olyan friss ismeretségű pasitok, aki olyan hatást gyakorolt rátok és olyan vonzalmat okozott, hogy nem tudtátok eltitkolni azt amit gondoltok, éreztek..." ---> ilyen volt, illetve van jelenleg, de nem is akarom eltitkolni.


"és minden kibukott a szátokon?" ---> ezt hogy érted??? szavakkal nem mondtam el neki, hogy mit érzek iránta.


"A végén már csak nyögtél és meg sem mertél szólalni?:D" ---> nem szoktam elveszteni a fonalat és nem megszólalni, hanem inkább össze-vissza hebegni habogni. De általában inkább halkan, szerényen beszélek vele. De a zavartságot szerintem leveszi.

2013. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de sok "de"-t írtam :D
2013. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha, sőt, én még el is szaladtam :P
2013. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na hát kicsit töredezve, de... igen, volt olyan pasi, akitől még a lélegzetem is elállt.

Amikor flörtölni kezdett velem, meg úgy viselkedtem, mint egy 16 éves szerencsétlen kiskamasz, aki mindentől zavarba jön, elvörösödik, és nevetgél idiótán. :D

De azt hiszem, olyan sosem volt, hogy habozás nélkül kitálaltam volna neki mindenről.

2013. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahogy így olvasgatlak benneteket, egyre egyértelműbb, hogy a pasi ezek szerint valami ezo-s cuccot használt. Ugyanis nem vagyok tapasztalatlan, és volt pár randevúm, de ilyenek mint az utóbbi időben-eddig talán, de végül is ott sem, ilyen nem volt.
2013. jan. 22. 14:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Azoktól kérdezem, akik az ezo-ba jártasabbak, mi lehet ez a cucc, mi a neve?
2013. jan. 22. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Sármnak hívják.
2013. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Egy sárm-tól egy zárkózott nő inkább behúzza a féket, és nem kiengedi:DD


Ez más volt.

2013. jan. 22. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:
nem volt még ilyen
2013. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!