Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Évek óta szerelmes vagyok az egyik tanáromba, szerintem látja rajtam, hiába próbálom eltitkolni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem fellángolás, volt már olyan is, de nem jellemző rám, ráadásul ez már nagyon régóta tart. Nem vonzódom az idősebb férfiakhoz, nem is arról van szó, hogy a saját korosztályomban senkit nem találok. Nagyon kikészít ez a dolog, nyáron már valamennyire rendeződtem lelkiekben, de akkor is MINDEN NAP rá gondoltam, hogy milyen jó lenne ha csak véletlenül megpillantanám. Képes vagyok tovább bent maradni a suliban, csak hogy láthassam, amikor elmegy. És szerintem órán látja rajtam, hogy valami van velem, mindig elvörösödöm, amikor felszólít, mint egy kis csitri. Mit csináljak?

Gimnazista vagyok, a korkülönbség 15 év, ami valljuk be nem kevés, bár engem nem zavarna, de a környezetünkben valószínűleg nem néznék jó szemmel, tehát inkább túl kéne lépnem, ehhez kérem a segítségeteket, hogy mit tegyek?


2012. szept. 25. 17:45
 1/4 anonim válasza:
100%
szerintem ez ne gond, az én szüleim között is 16 év van... Én egyenlőre nem csinálnék semmit, csak igyekeznék továbbra is titokban tartani, és ha továbbra is kitartasz mellette, akkor mond el neki, vagy ilyesmi, de azért várj mondjuk szerintem az érettségidig. Ha valami olyat mond, legalább ne kell minden nap a szemébe nézned...
2012. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ő vállalna egy ilyen kapcsolatot, ha meg mégis, nem akarom, hogy a kollégái kiutálják. Nem tudom, mit kéne tennem, annyira úgy érzem, hogy ettől az embertől függ a boldogságom.
2012. szept. 25. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi a helyzet azóta vele? Sikerült kiheverned? :)
2014. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, velem is hasonló a helyzet:)Végül összejöttetek?Írj privit,ha gondolod.
2014. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!