Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó pasi megbámul engem az utcán, mert állítólag szép vagyok, de mégse volt még pasim?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 14:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Álltalában minél szebb egy lány, a fiú annál kevésbé mer nála kezdeményezni.
2013. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez így ebben a formában nem igaz.


Azt a lányt kerülik a srácok(és legfeljebb messziröl bámulják)aki megbotránkoztató.

2013. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vagy túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb pasikat veszed észre, vagy belül van a hiba, mert veletek ellentétben nekünk nemcsak a külső számít.
2013. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%
Csak a mostani, mai csajoknál számít a külső kizárólag. És a pénz...pénz...pénz!!!
2013. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt a pár normális a választ!A többieknek meg csak annyit mondanék,hogy nem is tudjátok,hogy milyen lány vagyok,hogy milyen a természetem,és mégis nekiálltok ítélkezni felettem??!!Nem vagyok se buta,sem ku..a,sem rosszindulató...Sőt szerintem azért nem volt még soha párom,mert kicsit félénk vagyok..
2013. jan. 22. 15:46
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért mert belülről viszont ronda vagy.
2013. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
akkor küzd le a félénkségedet! :)
2013. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne alkossunk véleménytb de te irhatsz tök arogáns stilusban... Ja. Akkor hogy is van ez? Feltételezem egy kicsit öntelt lehetsz különben nem hangoztatnád a szépséged. De mind1 a lényeg hogy mi gonoszak vagyunk mert itélkezünk.
2013. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem mernek kezdeményezni!
2013. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: hány éves vagy?
2013. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!