Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak szép lányok szoktak szemezni velem személyesen vagy simítgatni a hajukat stb, míg facebookon, neten csak nekem egyáltalán nem vonzó lányok nyomulnak rám?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

THIS IS THE FUCKIONG REAL LIFE BRO......

DONT BE NERD MAAAN....

THIS IS LIFE!!!!! GO OUTSIDE!!!!

2013. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom! De k.rvára irigyellek a problémád miatt. :) 25/F
2013. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert neten inkább azok ismerkednek akik élőbe kevésbé mernek, egy szép csaj aki élőben fel tud szedni egy pasit, nem neten fog keresgélni szerintem.
2013. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

# 2/3


Ne irigyelj! Nem egy szép lány rondázott már le, személyesen vagy neten... Igaz, akik szemeztek velem, azok közül sosem volt lehetőségem vagy bátorságom egyet sem leszólítanom, bár van egy olyan sejtésem, hogy tévhitben élek és csak azért néznek, mert ilyen rondát sem láttak még...

A legfurább az volt, amikor egy szöszi kis formás csaj egész úton engem bámult a buszon.

2013. jan. 22. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok!


Hmm. Akkor fogalmam sincsen. Biztos vagy benne, hogy, azért nézett az a szöszi, mert rondának tart?

2013. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz, mert egy szép lány is ismerkedhet neten ha félénkebb, vagy szinte sosincs lehetősége kimozdulni, már csak a saját pédámból merítve, alig van egy kevés szabadidőm, és akkor nincs erőm még pasizni menni.
2013. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 6/6


Akkor gondolom semmi jót nem jelent, ha nálam sosem kezdeményeznek szép lányok facebookon.

2013. jan. 22. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy csúnya lány és szoktam szemezni az utcákon, buszokon a fiúkkal, de ha arról lenne szó hogy én a neten jöjjek össze valakivel...hát nem túl valószínű. Úgy hogy légy magabiztos sok lány nem szeret neten ismerkedni, szóval ne aggódj szerintem emiatt. :)
2013. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8/8


Akkor te lehet tudnál segíteni nekem. Te szoktál csúnya fiúkkal szemezni vagy hajadat piszkálni, ha meglátod őt, esetleg lesütni a szemeidet a szemezés után, lehajtani a fejedet, szádat harapdálni vagy aranyosnak nevezni a fiút a buszon a barátnődnek mondva miután őt nézted?

Én már semmit sem értek... :/

2013. jan. 23. 00:18
 10/11 anonim ***** válasza:

azért mert normális lány nem ismerkedik neten. ha mégis ak tuti, h nem ő kezdeményezi

én pl soha életemben nem kezdeményeztem ismerkedést. viszont ha rámír vki, szivesen beszélgetek.

2013. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!