Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a csúnya lányok sokkal kedvesebbek és értelmesebbek, sokkal több szeretetet tudnak adni és őszintébbek is, mint a szép lányok?

Figyelt kérdés
Aza baj, hogy testileg nem vonzódom hozzájuk, de jellemre minden szép lányt lepipálnak ezt már nem először tapasztalom. Bár tudnék vonzódni a csúnya lányokhoz!
2013. jan. 21. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
valószínűleg így kompenzálnak a külsejük miatt.
2013. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ők így kompenzálják azt, hogy csúnyák.
2013. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
afene, akkor csúnya vagyok
2013. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én nem ezt látom. 23F
2013. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Így kompenzálnak, hogy életben maradjanak. Különben senki nem választaná őket és ezért nem tudnának szaporodni, kölykedzeni.


Egyszerű pszichológiai hatás. És a szép lányok általában nagyon ostobák, mert a szépségükkel el tudnak lavírozni az életben, nem önerőből kell megtanulniuk a dolgokat, hanem megkapnak sok mindent.

2013. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Velem nem kedvesebbek mint a szép lányok
2013. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Elfogadják, hogy nem olyan versenyképesek, mint a szebbek, így lejjebb adták az igényeiket, és ha egyszer találnak valakit, aki megbecsüli őket, azért foggal körömmel harcolnak.


Bár én férfi vagyok, megértem őket, hasonló a szitu nálam is.

2013. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, a szebb lányokat kicsi koruktól körülrajongják a fiúk, emiatt magabiztosabbak és egy idő után hajlamosak önzők és beképzeltek is lenni. Egy idő után, ha sok a rajongód, hajlamos leszel sztárként viselkedni, de ez a kisebbik rossz: az ilyen királylányok alanyi jogon kapják a figyelmet, ezért nem is tanulják meg, milyen amikor elutasítanak, amikor küzdeni, változtatni kell valamiért.


A kevésbé szép lányok egyrészt tudják magukról, hogy kevésbé szépek, így tudatosan kompenzálnak. Kevesebb az önbizalmuk, ezért több bennük a megfelelési kényszer. Ráadásul nem veszi őket körül feltétel nélküli rajongás, ez pedig meg is erősíti a megfelelési kényszert bennük. Emiatt később előfordul, hogy komplexusossá válnak, de jobb esetben csak korrektebbé és odaadóbbá válnak.


Erre egy nagy nőrajongó és nőfaló haveromnak volt az a teóriája, hogy az a legjobb, ha egy kicsit ki tudja rágni a pókot a sarokból, azaz legjobb kombináció az, amikor egy nagyon szép lánynak van valami kicsi defektje. Ezek olyan apró dolgok, amik igazából csak őket zavarják, a pasikat nem (pl kicsit kancsal, kicsit nagyobb a segge, kicsit szabálytalanabb a fogsora). A mi szemünkben ugyanolyan gyönyörű, viszont mivel ő nem elégedett magával, ezért figyelmesebb, hogy kompenzáljon.

2013. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy már írtak: kompenzáció. Ők nem tudnak a külsejükkel hódítani, így mással kell.

De egyébként a szépség relatív. Nekem van szép és egyben értelmes, kedves barátnőm. Persze foglalt:)

2013. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Csak ezzel tudják elsózni magukat. Erre a magatartásmintára kényszerülnek, csak így tudnak remélni,hogy valami hülye felszedi majd őket, aki mellesleg vak és nagyotlátó is egyben. De természetesen ha valami úton módon olyan történik hogy megszépül, bombanő lesz belőle, húsz harminc szolgalelkű csicska rommádicséri az egója meg telihold méretűre hízik, onnattól a személyisége is átalakul, és nekilát válogatni, ugyanazt a magatartásmintát veszi fel mint azok a széplányok,akik mindig is megtehették,hogy válogatnak mint tót a vadkörtében. Ugyanúgy fog szarni a fejedre ha megszépül, mondjuk lefogy, stílust vált, kigyalultatja a fejét egy palasztikai sebésznél, emgcsináltatja a lófogait emberi mértékűre satöbbi, és el lesz szállva magától. AZtán meg madj nézel,hogy mé nincs szerencséd.

Nem kell beszarni hát tőlük. Ők jelenleg ez a szint, ők ezt a stratégiát kell ,hogy erőltesség, hogy esetleg valaki megszánja őket. Ennyiről van szó.

2013. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!