Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinglik! Ti hol ismerkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Ti hol ismerkedtek, ha baráti kör kilőve, neten meg nem szeretnétek?

Figyelt kérdés

Javaslatokat várok,köszi!

18/L



2013. jan. 22. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehol.
2013. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kávézók, szabadtéri programok, egyetem könyvtár...
2013. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kocsma
2013. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy egy discoban ismertem meg a párom, meg volt olyan is, hogy munkán keresztül. Általában első ránézésre tudom, hogy ki tetszik és ki nem. L21
2013. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor sehol. Barátaim nincsenek, neten szoktam ismerkedni. Ha a netet kilövöm, akkor sehol sem tudok ismerkedni. 22/F
2013. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utca, buszmegálló, kocsma, rendezvények, stb..
2013. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van, mint amit az előző leírt. Kénytelen vagyok interneten próbálkozni, mert egyszerűen nincsen hol ismerkedni. Itt a neten viszont meg az a nagy baj, hogy a lányok jelentős része nem is akar ismerkedni, amiről persze nem az internet tehet. Pedig ez már nem rajtam múlik. De emiatt természetesen nem akarok lebeszélni senkit erről, hátha másnak nagyobb szerencséje lesz az internettel, mint nekem volt eddig. Persze, ezt én sem adtam fel, mert ahogy említettem, nem tudok hol ismerkedni.

Nem iszok és nem is dohányzok, rendezvényekre én nem szoktam járni. Ahhoz meg túlságosan félénk vagyok, hogy az utcán, buszon vagy boltban odamenjek valakihez. Ahogyan írom ezeket a sorokat, már el is képzelem a lelki szemeim előtt, hogy milyen arcot vágna az illető lány, nő, ha ezt megtenném vele az említett helyeken. Abszolút nem hiányzik nekem egy esetleges durva elutasítás. De mivel kényszerhelyzet van, ezért ötletnek ez sem rossz.

2013. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban fogalmazva: a kettővel ezelőtti utalt az internetre mint lehetőségre.
2013. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!