Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Max 170cm magas és kb.58-60kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Max 170cm magas és kb.58-60kg környéki, formás csajok, titeket zavarna, ha a pasitok csak 53kg lenne, járnátok ilyen fiúval vagy sem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 03:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 53kg, akkor vagy nagyon alacsony, vagy pedig extrém sovány az illető, szóval szerintem egyik sem egy férfi ideál.
2013. jan. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem csak akkor zavarna ha kilennének a bordái. amugy nem zavarna :)
2013. jan. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

amúgy. :D

14 vagyok

161 cm magas

és 50 kg :D

és nincsenek kint a bordáim. :D

2013. jan. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezzel nincs baj, majd megerősödsz. 21/L (csak sportolgass)
2013. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attó függ, mennyi idös vagy, ha még "érsz", akkor semmi baj :), de ha már idösebb vagy, és valószínüleg nem fogsz már változni, akkor nem hiszem
2013. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az embereket nem feltétlen kgban kell mérni, nem zavar
2013. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az összhatástól függ, volt már 49 kg-os 172 cm-es barátom is. Kis husis volt, nem zörögtek a csontjai, csak kevés volt a testizomzat-aránya. (Nekem éppen a testzsír arányom kevés, pár centivel több voltam nála de kilóban meg annál több, amit te írtál, mégsem voltam vastagabb a srácnál).


Nem zavarna, az 53 kg egy átlag fiatal fiúsúly, jó, kicsit alultáplált. A mostani 62 kg körüli és ő nekem már nem túlzottan vékony, inkább közepes. És nem a nyomi kategória vagyunk, értem folyton versengenek 180 cm 80 kg-os macsók, érte meg odáig vannak a csajok, irtó helyes.

2013. ápr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy az rémisztőbben hatna rám, ha azt írtad volna, 185 cm 95 kg vagy.

Jellemző, hogy az ilyenek férfiasnak, sportosnak írják le magukat, de vagy simán mackósak, vagy túl izmosak.

2013. ápr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!