Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok alacsony, vékony, és viszonylag gyengébb fizikumú pasival 24év/165cm/55kg Vagy legyen magas, izmos. Stb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha szep az arca, elfogadhato a teste, jo illata van es nem szoros + a jo belso tulajdonsagok, siman.

Nem feltetlenul vagynak a nok egy izomagyu zsirafra :D

2010. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha gond a magasság, azon te hogy akarnál már javítani? Nyújtópad..na ne nevettess..
2010. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem járnék, mert nem tetszenek a sovány pasik. Legyen inkább picit mackós, de a szerelmem 2 méter, sportos, és megőrülök érte. Ha ilyen alacsony vagy, sokat javítana, ha sokat sportolnál, és izmos, sportos lennél.
2010. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem biztos, nem tetszenél...és nem azért, mert én az adonisz hapsikra bukom...na de én 170 cm vagyok...és 60 kg...kicsit furán néznénk ki egymás mellett...

Jó sovány lehetsz...menj kondizni, meg táplálkozz másképp...

De akadhat olyan lány, akinek tetszel, illetve alacsonyabb nálad stb:)

Előbb vagy utóbb mindenki megtalálja a maga párját!

2010. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én igen, de majd csak akkor ha 20 körül leszek.
2010. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy amúgy milyen az illető amúgy.

Én ismerek ilyet, de neki a természete is nagyon rossz és még igénytelen is hozzá, na az pl egy rossz kombináció. De neki is volt már egy csomó barátnője, egész jó csajok is.

Jó, nyilván, aki ilyen fizikumú, annak valami mással kell kitűnnie, mert nem fogják megnézni az utcán a lányok, hogy fú de jó pasi. Viszont megvan az az előnye, hogy így amikor talál magának barátnőt, akkor sokkal inkább egy hullámhosszon lesznek, hiszen a lánynak is a belső tulajdonságai, a közös érdeklődés...stb miatt tetszett meg. Így sokkal nagyobb az esélye arra, hogy kiegyensúlyozott és esetleg tartós kapcsolatai legyenek.

Persze ideális esetben a magas izmos srácok is kedvesek, udvariasak és műveltek lennének, de mint tudjuk sokan (persze nem mindenki, de tényleg sokan) nagyon el vannak szállva maguktól, elvárják, hogy a lány fusson utánuk, és ha valaki nem tetszik nekik első pillantásra, azzal tajparaszt módon viselkednek...

2010. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
68%
jaj hat mer ugattok le mindenkit,ha azt az illetot nem is ismeritek .attol h alacsony es sovany,meg lehet aranyos.25e lany
2010. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez igaz.:D

attól mert alacsony lehet kedves,és egy olyan pasi aki télleg tud szeretni.de szerintem a magasság nem számít:D(jó de mondjuk ne 2-3 méter legyen hanem az 5 centi az még elmegy )mondjuk mellettem is furán néznénk ki mert én 175cm vagyok :(

2010. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

187 cm vagyok, 16 éves, tehát nekem se igazán jönnél be külsőre.

de ha a belső tulajdonságaid kompenzálják a" méreteidet", akkor sztem egy magasságban hozzád illő lánynak tuti elcsavarod a fejét

2010. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet de vannak magasak is és azoknak nehezükre eshet!
2010. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!