Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egy fiú csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy fiú csak azért tetszik a lányoknak, mert szép szemei vannak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2013. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sosem tetszettem még ezért nőknek, pedig állítólag "szép szemem és bugyirángató tekintetem van", de ez édeskevés.
2013. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a szép szemekért nem tetszik nekem egy fiú sem. Az elég kevés egy kapcsolat indulásához
2013. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a szép szemek mellé értelem és egyéniség és egyenesség is párosul, akkor nyert ügye van az értelmesebb nőknél:)
2013. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hú, hát én szívesen jártam volna egy csillagszemű egyénnel, csak akkor már volt barátom. Mondjuk én ismertem is a srácot ,mert szembe lakott velem a koliban.
2013. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. Nem lehetséges, hogy "csak azért"
2013. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen

téves dolog azt hinni hogy a nőknek van egy ideáljuk. Lehet egy apró dolog a pasiban ami annyira megfogja őt hogy teljesen leveszi a lábáról vele. Egy ilyen lehet a tekintete.

Én pasi vagyok, de először mindig a szemét, az arcát nézem mega lánynak, aztán jön csak a többi, kevésbé hangsúlyos rész

2013. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, de szerintem ott van más valami is, ami bejön az adott lánynak.
2013. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Erre csak ennyit: PÁL DÉNES :D
2013. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha egy pasinak szép szeme van, azzal engem teljesen ki tud készíteni. Volt már olyan pasi, akire az összes barátnőm azt mondta hogy ronda, de én teljesen oda voltam hogy jaj istenem milyen szeme van. De ez 1 éjszakára vonatkozik, hosszú távon sajnos ez már nem elég...
2013. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!