Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden vonzó, szép lány, aki nekem tetszik csak a külsőt nézi egyből és, ha nem felelek meg neki már nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
Persze a csúnya lányok között is van, aki külső alapján válogat, de inkább a vonzó, vékony, szép arcú lányok csinálják ezt leginkább. Pont ezek a lányok vonzóak a számomra és mivel nem sikerült eddig egyikhez sem közel kerülni, mert annyira a külsőre mennek, ezért most is olyan lánnyal vagyok kénytelen beérni, aki egyáltalán nem vonzó a számomra, pedig próbálom meg minden, mégsem megy. :/
2012. nov. 24. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát ne haragudj meg ,h ezt mondom,de te is ugyanazt csinálod,amit leírtál a lányokról!Akkor miről is beszélünk?!
2012. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
ez a külső belső egy végtelen történet....
2012. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, de engem helyesnek tartanak sokan, mégis folyton olyan lányoknak jövök be, akik nekem nem vagy, ha találok végre egy lányt, aki nekem is vonzó külsőre az tuti, hogy az ország másik végében él. Most vagy nincs szerencsém vagy az itteni nagyvárosi lányok túlságosan finnyásak és csak a top pasiknak adnak esélyt.
2012. nov. 24. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nahh!


Vegyük alapul a Párizsit!


Külsőre tetszik, de ha beleharapsz és lejárt lehet h kihányod. Ergo meg kell ismerned a belsőjét is. ÉS ha az is jó akkor nagyon jó.


De ha bekötik a szemed és a szádba adnak egy finom ropogós ízű húst, és nagyon finom és ízlik is, aztán meglátnád, hogy az a disznó frissen mosott végbelébe volt töltve akkor nem tetszene!


Szóval mind a kettő fontos, hogy stimmeljen!

2012. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hiába írják itt le neked hogy a belsőt nézik mindenki a külsőre megy ezt hidd el és te is így vagy vele úgy hogy nem értem a kérdésedet valszínű azoknak a szép lányoknak te nem jössz be úgy mint ahogy neked sem a kevésbé szép lányok
2012. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De azon el sem gondolkozol,h talán benned van valami hiba...?! Amúgy meg ASOT-nak igaza van!
2012. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:
ááá 4-esen besz@rtam :)
2012. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te is csak a szép lányokat akarod...ne várd el a lányoktól hogy ők meg ne nézzék a külsőt. Mégis mit gondoltál, kitalálsz magadnak egy ideált és majd sorban állnak a szebbnél szebb csajok?
2012. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"olyan lánnyal vagyok kénytelen beérni, aki egyáltalán nem vonzó a számomra, pedig próbálom meg minden, mégsem megy. :/"


Olyan lánnyal vagy kénytelen beérni?? Mondd, te hol élsz??? Hitegeted szegény csajt?? Hány éves vagy?? És belegondoltál már, mit érezhet az a lány? Neki nagyon megalázó lehet veled lennie...már bocs h ezt mondom. Te is a külsőre mész nem veszed észre???

2012. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!