Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is gáz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, ha a haveromnak aki 24 éves, egy 13 éves csaj tetszik?

Figyelt kérdés

Egyébként a lány többnek nézki. kb. 15-nek :)

Nem gondolja komolyan, tudom, de tegyük fel, szerintetek lehetne valami. (szerintem nem, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre) köszi . :)


2009. szept. 1. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
A mai lányok érettebbek.Mért ne tetszhetne??Megd@gni meg lehet,teherbe is eshet,Csak nem tudom megéri-e??
2009. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kolosszus22 ***** válasza:
78%

Nem is tudom, némelyik kis csitri már tényleg elég fejlett testileg, de agyban még biztos nincs ott, sok mindent nem lehet velük kezdeni. 13 éves, az még kőkeményen gyerek kategória.

22/F

2009. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Azért 14-15 év alatt elég gáz...
2009. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen, elég gáz. Hiába néz ki 15-nek, akkor is még csak egy fejlődésben lévő 13 éves gyerek. Szóval hülye a havrod hogy egyáltalán úgy néz egy 13 évesre, mint egy nőre.
2009. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) remélem mostmár megérti miről beszélek :)
2009. szept. 1. 10:35
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
13 éves...szinte most kezdi a kamaszkort, eddig inkább kisiskolás volt, 13 évesnek kb még babáznia kéne, nah jó ez azért túlzás de tényleg játszani.
2009. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Gáz, igen. Mit várhat egy 24 éves felnőtt ffi, akinek teljesen mások a mindennapi gondjai, más az érdeklődési területe, mint egy 13 éves gyereklánynak, aki még az általánost se végezte el? Bár ha a haverod hasonló szinten van, mint egy 13 éves, akkor nem csoda, hogy a 13 éveskhez húz. Az ilyen általában nem tud a saját korosztályával kapcsolatokat teremteni, mivel korban hozzá passzoló nőknek nem kell.
2009. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha én 13 évesen egy 24 éves pasival kezdtem volna, akkor az apám minimum laposra verte volna a gyereket. érvelj neki azzal, hogy a buta kis csitri úgyse fogja tudni megállni, hogy ne dicsekedjen a barinőknek arról, hogy az ő "szívszerelme" egy 24 éves pasas. Azok a kis libák meg elmondják a szüleiknek, és innentől kezdve már csak tényleg napok kérdése, mikor jut el a csaj szüleinek a fülébe az ügy. Ez esetben pedig kegyetlen kínhalált halna a gyreek, vagy ha mégse, akkor a sitten rohadna el. Egy felbőszült apa bármire képes, ha a lánya ellen cselekszenek!
2009. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
De ha apa nem is, ha van a lánynak idősebb fiútestvére az majd elrendezi a dolgokat az is tuti. Mondd meg a haverodnak hogy idősebb kategóriában nézelődjön mert ennek csak rossz vége lehet.
2009. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem pedofil véletlenül???????????xD
2009. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!