Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közöljem finoman egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem finoman egy lánnyal h nem jön be?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősömmel elég jól elvagyunk, de részemről csak baráti a dolog.

Viszont ma felvettette h találkozhatnánk valamikor, én meg nem tudtam mit csinálni beleegyeztem.

Hogy mondjam meg neki h nem arról van szó amire Ő gondol, és e-közben ne bántsam meg nagyon???:S


2012. nov. 1. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hat esetleg vhogy finoman kene ravezetni
2012. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Emm, ezt úgyse tudod úgy elmondani, hogy ne fájjon neki ha szeret. Csak ne elküld a fenébe, hanem elmondod neki, hogy nagyon kedves hogy rád gondolt stb. aztán ennyi.


DE túl cicomázni se kell, hogy óó majd biztos talál egy jobb pasit, ő jaj de helyes lány stb. na ezek pont urvára nem hiányzónak oda, MAX ha esetleg ezek után elkezdene sírni, hogy dee őőő senkinek se kell.


Aztán ha pl ezek után nem akar látni egy darabig azt is hagyni kell. Persze ha 5 hónapig nem jelentkezik azért felé nézhetsz,

2012. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet csak lézerharcolni akar
2012. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.nem rossz csaj, de nem akarom kihasználni..

2.de hogy vezessem rá finoman?

2012. nov. 1. 21:14
 5/14 A kérdező kommentje:

az a baj h nem tudom h miért akar találkozni?

mármint h csak haverilag összefutni,hülyülni akar vagy vmi mást...

2012. nov. 1. 21:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Most miért pontoztok le, csak a lány külsejére vagyok kíváncsi...:D Nem kell kihasználnod, bejelentheted neki, hogy 1 estén kivül más nem lehet. Nem akarsz tőle semmit.
2012. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát azért azt nem érzem korrektnek vele szemben :S
2012. nov. 1. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy így:

Barátom vagy, barátként tudok rád gondolni, nem nőként.

Én lány vagyok, és én így megérteném.

2012. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
áradozz valami másik csajról, hogy bele vagy zúgva...
2012. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Ha egészen biztos vagy benne, hogy le akarod koptatni és nem akarsz benne semmilyen reményt hagyni, akkor semmiképp ne hagyj kiskapukat. Egyik exem itt cseszte el: azt mondta, hogy nagyon jó csaj vagyok és vonzó, de nem akar velem járni. Hát aztán tudod mi nők úgy vagyunk összerakva, hogy ha azt mondta, hogy jó csaj vagyok, akkor tuti nem vagyunk közömbösek és folytatjuk a teperést. (ahogy én is tettem..)

Szóval ha ezt el akarod kerülni, akkor közöld vele tapintatosan, de egyértelműen, hogy mint nő nem mozgatsz meg benne semmit, de ez nem ellene irányul. Egyszerűen nem érzed iránta azt a pluszt, ami miatt vonzódnál hozzá. Ha belédzúgott, valószínűleg az életben nem akar látni ezek után, de jobb ez így mintha fölöslegesen reménykedne.

2012. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!