Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az előző barátnője nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az előző barátnője nagy mellű volt én meg nem, attól még bejöhetek neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác. Az előző barátnője nem túl vékony, viszont nagy mellű tényleg.

Én kisebb mellű, de vékonyabb is vagyok.

Attól még tetszhetek neki?

Vagy ez teljesen mindegy hogy milyen a testalkat? :D


2013. jan. 25. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Nem m1.

Ha vékony volt csak anorex rhibanc vagy és azt hiszed h dagi volt. akko bezsoptad bár izlés kérdése.

Nekem a kis mellü lányok jönnek be.

2013. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a kis mellű lányokat szereti és akkor nyert ügyed van nála.
2013. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem a mellei miatt járt vele, mint ahogy (már ha összejöttök) veled se a melleid miatt fog járni.
2013. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért lehet hogy nem csak a melleid érdeklik, hanem mint egész ember te magad
2013. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tényleg csak annyit nézel ki a mai pasikból, hogy két mellel járnak? Ne aggódj már, nem a melleid mérete fogja érdekelni, ha alapvetően meg érdeklődik irántad.
2013. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem előző barátnőmnek hatalmas mellei voltak, a mostaninak pedig kifejezetten kicsik. Nem számít, ugyanúgy szeretem, ő másban több. Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy néha nem hiányzik a nagy mell. De nem az számít. :)
2013. jan. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!