Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok egy olyan sráccal mint amilyen én vagyok a tulajdonságaim alapján?

Figyelt kérdés

Rockot/Metált hallgatok.

Pl:Depresszió,Road,Moby Dick,Akela,Slipknot,Motörhead,Nirvana,Guns n Roses,Iron Maiden,Metallica,szerűségeket.

Sokszor járok fekete cuccba (nem vagyok EMO). Általában valamilyen zenekaros póló van rajtam mert az van sok,fekete nadrág és egy kúp szegecses csuklószorító.De ettől függetlenül természetesen hordok sima pólót meg nadrágot.És sokszor járok koncertre,ami néha unalmas mert nincs olyan haveri vagy csaji társaság.Most éppen növesztem a hajam.Nem vagyok az a papucs típus.És hát nem szoktam idegbeteg lenni(ezt azért írom le mert sok ember szerint a rockerek idegbeteg állatok). A feszültséget leszoktam vezetni koncerteken a pogon. (14F)


Negatív válaszokat hogy 14 évesen nem kéne koncertre járnom meg stb. NEM KÉREK

Köszönöm



2013. jan. 26. 00:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Már az első mondat alapján: Nem!

Bocsi..

2013. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
90%
Hallgass inkább Balázs Palit, az a jó.
2013. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább belső tulajdonságokat írj, így max a külsődre tudnak következtetni.
2013. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ki az a Balázs Pali?
2013. jan. 26. 00:38
 5/23 Alexandra0908 ***** válasza:
Nem!
2013. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Embere válogatja...Vannak akiknek a rocker fiúk jönnek be, vannak akiknek nem...

Pl nézd: van akiknek be jön Bieber...van akiknek nem:D

Mindenkinek más az ízlése, Vkinek csak fogsz tetszeni(remélhetőleg xD), de főként csak azt ragoztad, h rock fan vagy ezerrel, mást le se írtál...Neked kell a csajokra hajtanod, a saját belső tulajdonságaidat Te ismered(ne írd, h kedves vagy meg intelligens hányok már ettől, mindenki ezt írja a párkapcsolatok témába-.-) kérdezd meg egyik spanod aki homlok egyenest megmondja a véleményt s nem szégyenli megmondani, ha tapló vagy azt sem...xD

Neked kell hajtani s téll nem azon fog múlni, h milyen zenét szeretsz, hanem sokkal fontosabb dolgokon...:)

Peace

2013. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Válasz: Igen, "Ki az a Balázs Pali?" --Nem:P, hanem: Balázs Pali : Nem adom kölcsön a szívem:-)) Amúgy zenei ízlés, meg ha jól néz ki az illető abban, amit felvesz, akkor ezek nem érdekelnek:D
2013. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
a rockereket szeretem szal persze csak nekem fiatal vagyxD(de foglalt vagyok barátom is rocker )
2013. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Xfam_BaHS8A

Csak saját felelősségre nézzétek meg!

2013. jan. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"(de foglalt vagyok barátom is rocker )"

Hallod...nem akarok bunkó lenni, de ki nem fossa telibe?!XD

Mindenkinek más jön be, rocker csajoknak tuti be fogsz jönni:D

2013. jan. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!