Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok egy olyan sráccal mint amilyen én vagyok a tulajdonságaim alapján?

Figyelt kérdés

Rockot/Metált hallgatok.

Pl:Depresszió,Road,Moby Dick,Akela,Slipknot,Motörhead,Nirvana,Guns n Roses,Iron Maiden,Metallica,szerűségeket.

Sokszor járok fekete cuccba (nem vagyok EMO). Általában valamilyen zenekaros póló van rajtam mert az van sok,fekete nadrág és egy kúp szegecses csuklószorító.De ettől függetlenül természetesen hordok sima pólót meg nadrágot.És sokszor járok koncertre,ami néha unalmas mert nincs olyan haveri vagy csaji társaság.Most éppen növesztem a hajam.Nem vagyok az a papucs típus.És hát nem szoktam idegbeteg lenni(ezt azért írom le mert sok ember szerint a rockerek idegbeteg állatok). A feszültséget leszoktam vezetni koncerteken a pogon. (14F)


Negatív válaszokat hogy 14 évesen nem kéne koncertre járnom meg stb. NEM KÉREK

Köszönöm



2013. jan. 26. 00:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ucsó

mondjuk azért írtam mert lehet barátnőt keres és akkor privátba megkérdezne valami ilyesmivel kapcsolatosat

megesett már és nem volt jó

2013. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ezt hogy rocker vagyok azért írtam ki mert kimondottan az érdekel hogy van e egyáltalán olyan csaj aki ilyen sráccal össze jönne.Mert nem egy olyan esett volt hogy már a számát adta volna meg a lány,aztán felhívott egy ismerősöm.Ugyebár rock szám volt a csengőhangom és ott hagyott a pics@ba
2013. jan. 26. 00:47
 13/23 anonim ***** válasza:

Értem Süni:)

De szerintem aki itt akar csajozni az öléggé cinkes...

Meg aki fbon meg minden más netes kaksin

1 férfi igenis merjen megszólítani 1 lányt a valóságban!:)

2013. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ne haragudj utolsó xd csak tudod annyi bolond dolog történik a neten hogy félelmetes :D

én inkább nem szólok már mert kitörlik a beszélgetős hozzászólásokat

2013. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Inkább hallgass Bereczki Zoltánt!!
2013. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Egyértelműen igen.

Nekem a barátom is ilyen volt, aki ma már a férjem.

2013. jan. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Mégpedig azért, mert hiába hallgattam kiscsikó koromtól hasonszőrű zenét mint te, nem feliratoztam ki magamra. Az ilyen olcsó hatást kelt. Minek ezt hirdetni? Mert hát valljuk be, szinte senki se a zenei hódolat miatt hordja, mint Wayne és Garth(kultikus film) ezeket a pólókat ("Nem vagyunk rá méltók, hitvány férgek vagyunk.").

Sosem értettem, hogy valaki miért nem fárad annyit, hogy saját stílus "alakítson" ki, és miért vesz fel, át egy készet, ami bóvli.

A pogó meg... Lehet önfeledten táncolni, ugrálni, skandálni, énekelni, de ez a tömeg közepén rúgok-vágok mire jó? Mert hogy stresszvezetésre nem, bár tudom tök felnőttes dolog ezt így leírni. Nőként meg nem lennék vevő egy olyan srácra aki így érzi jól magát egy koncerten.

A hosszú haj van akinek jól áll, van akinek nem. Látatlanba nem tudom megmondani hogy nézhetsz ki vele. Viszont sajnos azt tapasztalom, hogy acélszívű rocktestvéreid nem ügyelnek a hajápolásra, és ritka pocsékul fest ha valakinek méteres töredezettségű csepű haj virít a fején. Remélem te nem ilyen leszel.

24N

2013. jan. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hanem h milyen magas vagy és mennyire jóképű.
2013. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Hát...

Elösször is így nem lehet megálapítani, hogy nem is láttalak!...

Bár a NEM EMOS stilusod nem jön be...

Bocsi...

2013. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
háááát lehet csak azért mondom mert kb. én is rocker vagyok és ilyen zenéket hallgatok én is, de nálam sztem lenne esélyed. 14/L
2013. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!