Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért veszélyezteti az életét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszélyezteti az életét? Ez most nagyon fontos. Olvassátok végig, mert lehet hogy az életén múlik.

Figyelt kérdés

Egy 9 hónapos kapcsolatom ért véget majdnem 2 hete..

Nagy volt a szerelem, de rengeteget veszekedtünk..

Szinte minden nap.. Megtett értem mindent, a szüleim nem szerették őt, mert félcigány meg ehhez hasonlóak, de ide költözött ebbe a városba, hogy közel legyünk egymáshoz, de a veszekedések meg folytatódtak, nem nagy dolgokban nagyon hülyeségekben.. Megegyeztünk hogy eljárok pszichológushoz, hogy rendbe legyen a kapcsolatunk..

Azt mondta hogy sokat tűrt meg hogy kitartott mellettem eltűrte hogy a szüleim piszkálják, de engem meg lehordtak minden féle szukának, és évek óta tűrök..

Meg is szöktem hozzá 2x.. A szüleim akkor azt mondták hogy menjek el itthonról stb.. a lényeg az hogy ma egy óra fele fölhívott a haverja, hogy kórházban van az exem, mert begyógyszerezte magát meg hogy jó volna ha leakadnánk egymásról mert kockáztatja az egészségét, meg hogy csak azért hívott föl, hogy tisztázzam a lelkiismeretemet.. Fölhívtam őt is, és ő is azt mondta hogy ott van.. Most mit csináljak? Rohadtul kivagyok :'(


2013. jan. 26. 05:30
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Menj el hozzá a kórházba. Ha szereted és ő is szeret téged és jól bánik veled, akkor ne foglalkozz a szüleiddel. 18/L
2013. jan. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de már visszaköltözött 2 hónapja ahol ő lakott, és 6 ezer forintot nem tudok összeszedni sehonnan sem :'(
2013. jan. 26. 05:48
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Öngyilkosságba a gyáva emberek menekülnek. Ha most visszamész hozzá, akkor a későbbiekben mindig azzal fog fenyegetőzni ha valami problémátok lesz és nem úgy alakul a dolog ahogyan ő szeretné! Szerintem tegyél végre pontot a kapcsolat végére és ne foglalkozz vele!
2013. jan. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Sz@r ezt mondani,de lehet,hogy tényleg jobb lenne nektek külön.

Mindenesetre egyszer legalább kéne még személyesen beszélnetek.

2013. jan. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nem értem a sztorit. Kinek miért kell pszihomókushoz járni? Minek veszekedtél vele ha ilyen nagy volt a lámúr? Na meg minek költöztél el tőle azok után, hogy elszöktél otthonról? Miért kellett szökni? Ja hogy gondolom nem voltál 18...?

És most minek próbált meg öngyi lenni? Mi közöd neked ehhez? Lezártatok egy kapcsolatot két hete, erre ő begyógyszerezi magát majd a haverja felhív hogy ezt tudassa. Ha valaki ilyet tesz nehogy már mást okoljon. Mi közöd neked ehhez?

Miért van az az érzésem, hogy ez egy tiniszerelem?

Kockáztatja az egészségét :D Ez mekkora duma :D Mert hogy te javasoltad neki az egészsége elleni merényletet?

Miért van az az érzésem, hogy ez egy tiniszerelem?

ÉS még olyan sok a megválaszolatlan kérdés...

2013. jan. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én mondtam hogy eljárok pszichológushoz, és ő költözött fel a fiú..
2013. jan. 26. 06:12
 7/10 A kérdező kommentje:
és azért szöktem mert vele akartam lenni a szüleim meg tiltottak tőle..
2013. jan. 26. 06:13
 8/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Félcigány! Adj neki sósavat! Anyádéknak igaza van! 9 hónapja vagy azzal lénnyel és ezért évek óta tűrsz? Érdekes...
2013. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ide is leírom akkor, hogy nevetséges amit csinálsz :) megérdemelnéd, hogy ki is dobjanak otthonról...
2013. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amúgy a lány 16 éves a fiú 19... más kategóriába is kiírta :)
2013. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!