Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok-e Szegeden olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok-e Szegeden olyan helyet, ami így télen is jó lehet első randihoz? (Fontos szempont, hogy ne legyen zajos, nyugodtan lehessen beszélgetni)

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerek egy nagyon kedves és okos lányt, akivel szeretnék egy kulturált és/vagy hangulatos helyen találkozni, ahol nyugodt körülmények között tudnék vele beszélgetni. Az is hasznos, ha maga a környezet, ahová meghívom, szolgáltatna esetleg plusz beszédtémát is - tudom, nyáron a Vadaspark jó lenne, de most tél van :). Ő minden káros szenvedélytől mentes, ezért a kocsmára hasonlító helyeket lehetőség szerint kihagynám. Azért kérem a segítségeteket, mert én nem vagyok szegedi (de 35 km-en belül vagyok). Kültéri és beltéri ötletnek egyaránt örülni fogok :)

2013. jan. 22. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Menjetek el kávézóba, cukrászdába, teázóba. Pl. vagy egy kávézó, ahol van sajt- meg csokifondü.

Vagy menjetek el vmi kiállításra, ott a kiállítási darabok adnak témát.

Vagy koripálya esetleg.

2013. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mignon nagyon kulturált hely, én többször használtam már randi helyszínnek. Bár vendéglátó ipari egység, de minőségi és lehet teázni, forralt borozni, stb.
2013. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Vadaspark ilyenkor is üzemel. Ott is van fedett helység. A másik szinte tavasz van. Tegnap és ma is jó idő van. A póló fölé, már alig kell némi felső. Neten nézzél szét, mert a teaházak is jók. Igaz azok most kedveltebbek.
2013. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: hasonlókon gondolkoztam magam is, csak konkrét helyeket alig tudok (ezekről még szívesen olvasnék több javaslatot). Meg is kérdezném, hogy melyik kávézóra gondoltál, ahol sajt és csokifondü van?


A Cooltour Caféról kinek mi a véleménye? Ezt valaki eléggé jónak mondta. Meg tudtok-e ebben erősíteni?


A Vadaspark szerintem inkább napos, kellemes, legalább tizensok °C fokos időben lenne jó élmény, ami esetleg még eszembe jutott: nemrég adtak át új üvegházat a Füvészkertben, ezt szinte biztos, hogy ő sem látta még.


Ha jönnek még konkrét ötletek (teaházak, kávézók, éttermek, vagy a többi), szerintem jó előre megnézném magamnak ezeket a helyszíneket. Sokat fogtok vele segíteni. A lényeg, hogy minél különlegesebbet szeretnék, mert Ő is az nekem :)

2013. jan. 22. 14:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Erre gondolt szerintem: [link]


Én is nemrég találtam ezt a cikket és tervezem, hogy megnézem.

2013. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez ígéretesnek tűnik, köszi! :)
2013. jan. 22. 14:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez az. Smooth kávézó, az Oskola utcában van.

Kávézók közül szerintem a Nyugi elég nyugis:D Mondjuk romantikusnak nem mondanám:) De én szeretem a Dóm cukrászdát is.

Esetleg nézd meg ezt: [link]

Épp most láttam a szórólapját, tökre megtetszett. Mondjuk két embernek sajnos elég húzós az ára:( Ha többen mentek, az meg már nem randi:DD

2013. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez izgalmasan hangzik. Köszi ezt is!! :)
2013. jan. 22. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha szeret biliárdozni, dartsozni, akkor tudom ajánlani az Aramist. Kulturált hely, több biliárd asztal, illetve sima asztal is van, hogyha megunnátok a játékot.
2013. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menjetek el korcsolyázni esetleg, jó kis téli program, mégis lehet beszélgetni, nevetni. Különlegesebb, mint egy kávézó. :)
2013. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!