Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem magamat tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat tőle furán amiért ezt mondta?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó fiú barátom azt mondta, hogy annyira szeret, mint egy testvért. Csak persze a mi beszólogatásaink nem olyan komolyak, mint az övé meg a tesójáé. Nem vagyok belé szerelmes. Ha az lettem volna, akkor ez a mondat nem csak piszkálna, hanem össze is törtem volna tőle. Nem értem, akkor miért zavar? Olyan furán érzem magamat tőle. Lehet, hogy azért, mert a viselkedése, és a jelek amiket néha felém küld félreérthetők? Így viszont már nem kéne többet látnom beléjük, hiszen most már tisztában vagyok vele, hogy mi is van. Miért érzem magamat mégis furán?

2013. jan. 26. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom.
2013. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez a kérdés tegnap is volt,de azt hiszem,ott szerelmes voltál.
2013. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!