Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ennyire gátlásos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire gátlásos, félénk, önbizalomhiányos és miért érzem magamat a világ legrondább fiújának, így lehet valaha is barátnőm?

Figyelt kérdés
Volt pár nagyon szép lány, aki lerondázott és eddig csak olyan lányoknak tetszettem tudomásom szerint, akik nekem nem jöttek be, de például szemezni viszont csak szép lányok szoktak velem és én olyan senkinek érzem magam, mert minden nap csak a hiányt érzem, szánalmasan vágyom egy lányra, akit megölelhetnék meg szerethetnék és, aki viszont szeretne engem, ez az egyetlen vágyam és mégsem kapom meg. Nem tudom legyőzni a félelmeimet, gátlásaimaat és a külsőmmel való elégedetlenségemet, folyton úgy érzem, hogy nagyon csúnya vagyok arcra és tuti nincs olyan lány, akinek bejönnék, pedig tudom, hogy volt már legalább egy lány, de úgy tűnik több is, aki valóban helyesnek tartott, bár ezt amúgy sosem értettem, mert tényleg nem vagyok egy jó pasi típus, se fejre, se testre, nem a lányok álma vagyok külsőre, mégis volt már, akinek bejöttem. Csak ez olyan hihetetlen, mintha meg se történt volna.

2013. jan. 25. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem lehet barátnőd, ha valóban ronda vagy. De te mondtad, h tetszettél már lányoknak, szal mégse lehetsz ronda.
2013. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyire reálisan látod magadat? Ha kaptál már néhány pozitív jelzést, akkor nem vagy ronda. Pont attól rond egy srác, hogy nem kapott még nem családtajától dícséretet a külsőjére vonatkozóan-
2013. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg ennyire reménytelennek érzed magad, akkor naggyon önbizalomhiányos vagy... nekem nem jönne be, és szerintem nem sok lánynak

talán ha az élet többi területén szerzel önbizalmat, ezen a téren is magabiztosabb lehetsz :)

bocsi, de jobb tanácsot nem tudok

2013. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pál Ferenc: Szorongástól az önbecsölésig. Olvasd el
2013. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és nyomj nekem zöld kezeket öcsi, köszi
2013. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!