Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék még ma megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék még ma megismerkedni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
20 éves pasi vagyok és már két éve nincs barátnőm. Budapesti vagyok. Az itthoni társaságommal szoktam eljárni szórakozni, iszogatni..., de az itteni lányok közül egyik sem az én esetem. Lépni akarok és tenni valamit a magányosságom ellen. Ha lehet még ma. Valami ötletet várok, hogyan/hol próbálkozzak.
2009. szept. 1. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is még ma kellene egy pasi!:-)) 23/L
2009. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Például a társkereső oldalakon.
2009. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
még ma :D
2009. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A Rákóczi téren vagy a népligetben! Nem hiszem el h pesten ahol van 1millió ember nem tudsz ismerkedni, pedig még ott ha lehet még több a közvetlen jófej csaj. Én még szarban is vagyok a röpke 150e-s megyeszékhellyel de komolyan néha el tudnám viselni ha valahol a budai oldalon élnék.
2009. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na kedves első válaszoló, akkor hasonló cipőben járunk. Lehet, hogy meg is oldhatjuk egymás problémáját(:
2009. szept. 1. 15:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:


Sajnálom, de azóta már sikerült bepasiznom. Húzzál bele, mert már csak pár óra van hátra a napból!:-))

2009. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
): Durván tolod! Dehát még előttem az egész éjszaka. Addig azért még sok idő van. Mindjárt átöltözök és elindulok csajozni(:
2009. szept. 1. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2009. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. szept. 1. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán nem iszogatni kellene járnod, akkor negyobb esélyed lenne.
2009. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!