Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik pár tanácsot adjatok mit hogy csináljak meg mit ne tegyek? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Nos vázolom a lányt kb fél éve ismerem eddig a kapcsolatunk a barátságnál tart. Ma kezdte el a Középiskolát abba a suliba jár ahova én és olyan szerencsém van hogy 1 épületben vagyunk.Már kérdeztem tőle elmúlt héten hogy esetleg lehetne e több is barátságnál ha minden jól megy erre ő azt mondta hogy igen lehet.Megbeszéltük hogy majd keres az első nap de nem keresett aztán mikor vége lett sulinak kimentem suli elé az ucca túloldalán álltam figyeltem és láttam az utolsók között jött ki innen tudom hogy 1 épületben vagyunk de ő ésre se vett. Jó első nap meg minden egy nagyon jó haverom tanácsára várok még nem keresem őt srb.. majd jövőhéten mert addigra azért megszokja szerinte. Nos busz is ott áll meg neki ahol én lakok a suliba is arra van az út és rövid idő alatt beér ha arra megy amerre lakok. Már megbeszéltük hogy majd szünetben keres meg bekisérhetem suliba... csak itt a baj nincs túl nagy önbizalmam mert már 6 olyan esetem volt ahol mindig átvertek... a lány nem tudja még de úgy állok hozzá hogy úgyse jövök össze vele pedig csinos jól nézki meg tetszik nekem meg ő is nekem és meg is bízik bennem... pár tanácsot adhatnátok hogy hogyan viselkedjek mit csináljak mit ne meg ilyenek előre is köszi a válaszokat és bocs ha túl hosszú lett. ja még valami a lány 15 én 18 éves vagyok.
2009. szept. 1. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha azt mondta h lehet több akkor nem fog valószínű rosszul reagálni rá hogy közeledsz...Szerintem tedd meg az első lépést menj oda kérdezd meg milyen az új suli hogy érzi magát eligazodik-e...vagy esetleg ajánld fel hogy elmondasz neki pár dolgot mi merre van vagy akármi..ne legyél túl rámenős mert azt nem nagyon szeretik a lányok de mindenesetre érezze hogy tényleg érdeklődsz iránta..de a lényeg hogy add önmagad..majd várom a fejleményeket mindenképp írd meg:P
2009. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17:49 rendben megírom majd de am ide kommentbe vagy pedig majd privátban? de köszi a választ a másik meg sztem tényleg szerethet mert a multhéten mikor könyvekért ment meglepődtem rajta hogy feljött hozzám:D a másik meg lehet hülyén hangzik de megadta a myvipjének jelszavát mert írta hogy nem tud képet felrakni rá aztán mondtam ha megbízik bennek küldje át a képeket és addja meg a jelszót és felrakom neki és erre megadta de a jelszó nem olyan amit csak úgy hirtelen átírt volna hogy megadjon valamit hanem egy értelmes szöveg ki és nagybetűk meg számok szóval megbízik bennem de attól még félek hogy valamit elrontok.... mert már nagyon megkedveltem őt meg am a másik keresesm én ha igen már egyből holnap?? vagy várjak még megkeres?
2009. szept. 1. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a barátodnak, mert szerintem tényleg jó ötletet adott azzal, hogy ne nyomulj túlságosan. Persze felajánlhatod a segítséged, de ha nem fogadja el, akkor várj kb. egy hetet, addig ne kezdeményezz. De amúgy az lenne a legjobb ha elhívnád valahova, nem kell randinak nevezni.
2009. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Háát mindegy hogy milyen módon értesítesz...privátban is lehet.. amúgy hát végülis szerintem akár holnap is keresheted mert ugye nem ez lesz az első találkozás vagy ilyesmi meg igen ezek szerint megbízik benned...de ha holnap odamész ne úgy h csokival meg virággal a kezedben persze ezt csak átvitt értelemben mondom hanem csak így lazán mosolyogj hogy na sziaa miujság megszoktad már? milyen az osztály?...aztán attól függően hogy hogy reagál..ha elutasító, vagy úgy kicsit visszahúzódó, akkor hagyd annyiban egyenlőre, ha viszont látod hogy érdeklődik és jólesik neki h megkerested mondd meg h majd reméled beszéltek msnen vagy mondd meg neki hogy ha valami van nyugodtan keressen meg szívesen segítesz neki eligazodni de ha csak úgy beszélgetni vagy találkozni akar is keressen nyugodtan... :P és ezzel már tényleg megtetted az első lépést mert itt érzi hogy úgymond "elhívtad" egy randira és csak rajta áll hogy él-e ezzel a lehetőséggel vagy sem...remélem érted..és tudtam segíteni
2009. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát amiket itt leírtál

sztem kajak lehet valami , csak lépjél valamit !

majd irdd meg milett :D

2009. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne habozz, nyugodtan folytasd a kezdeményezést. Eddig jól csinálod, várjuk a fejleményeket.
2009. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nos köszi a válaszokat

a fejlemények meg:

még tegnap este kaptam tőle sms-t hogy ha gondolom kimehetek elé a buszmegállóba... kimentem vele mentem suliba:D aztán minden szünetben összefutottunk és beszélgettünk.... aztán ez nem tom hogy menyire számít de az egyik barátnőjének azt mondta hogy ha engem lát vhol akkor őt is megtalálja ott:) ezt azért jólesett hallani csak egy kicsit szótlan mindig azt szeretné hogy én beszéljek mondja is mikor egy kicsit elhallgatok hogy na mondj valamit:D de remélem idővel változik... nos felajánlottam neki a segítségem hogy amibem tudok segítek... nos szerintem én már az első lépéseket megtettem meg sztem ő is ... nos pár ötlet a következő lépésekre?? hát hogy kezdjem még ölelés nem volt se puszi meg a többi se kezdjem én vagy várjam meg még ő kezdi?? vagy pedig keressek egy olyan alkalmat pl suli után mikor 2esben vagyunk és akkor?? de ezt majd csak kicsit késöbb...

2009. szept. 2. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Háát sztem még csak találkozgassatok most hívd el te valahova...aztán ha kettesben lesztek meglátod hogy hogy viselkedik de azért sztem ne kapd le az első randin:D hanem mindent szépen sorjában..ha elköszöntök megölelheted de ne siesd el.! 17:49 és 18:04-es voltam..:D
2009. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

rendben köszi a választ 17:23 és ehhez mi a véleményed?

jövőhétre azt tervezem hogy mivel első órám nincs kimegeyk elé hétfőn bekisérem suliba hazafele beugrok boltba és veszsek neki egy csokit mivel azt mondta hogy szereti a csokit és majd szünetben odaadok neki szerintetd/szerintetek jó ötlet?

2009. szept. 2. 17:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jóóó:D hajrááá ;)
2009. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!