Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivan ha nincs téma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ha nincs téma?

Figyelt kérdés

suliban megismertem egy csajt,aranyos meg nem kirivó,de ha elhívom beszélgetni,alig van ami közös téma lehetne.

amit én szeretek azzal nem untatom,ha azt mondom h most te is mondj vmit akk az meg megint cinkes,szar érzés

miről lehetne beszélgetni?

csak egy nap tudnám elhívni,de még az sem sikerült,merre irányítsam és hogyan a beszélgetésünket???


2013. jan. 26. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hobbik, időjárás, környezet, tv műsor. Akármiről beszélhettek, csak ő is szeresse azt a témát
2013. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Micsinált a hétvégén.. micsinált aznap.. vagy mit fog...

kedvenc kaja..:)

hogymegy a suli stb.. csak bátran.;)

2013. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az eddigiek köszi,tudtommal az időjárás kicsit cinkes téma ://

még vki? :)

2013. jan. 27. 11:55
 4/5 ekeke ***** válasza:

Egy kapcsolatnak (haverság, barátság, szerelem, házasság) épp ott kezdődik az értelme, hogy mindig legyen közös téma, lelki összhang.

Dobd a nőt!

2013. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ucsó,má azóta dobtam,de köszi :)
2013. febr. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!