Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyomulás téma, avagy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulás téma, avagy mikor igen és nem? Lányok ezt állandóan rosszul tudják kezelni, megkattannak tőle?!

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon relatív az egész...erről nem is nagyon láttam még itt semmit...

Utolsó tapasztalatom ezzel kapcsoaltban, mikor már több hete tartott az ismerkedés stb. komoly szint, elkepesztö jó volt, aztán, hogy elutazott, 3 hét és más lett, és nem akartam elhinni, h sose ér rá (95%ban kábé) de mégis rengeteg fent van és egyre csak szarabb lett, önmagammal küzdöttem, persze volt h 1-2 napig semmit se írtam mert vártam hogy ír... előtte meg állandóan minden volt

Az is egy dolog, h kicsit parásabb vagyok, főleg ha kis apróságok kitudják váltani belőlem, de igyekszem óvatos lenni.


Meg tényleg úgy összességében a Lányok teljesen betudnak ettől dilizni, megszellemülni úgymond:)

És nem képesek mérlegelni, belátni dolgokat, hogy vajon miért, hogy és mit gondolhat a másik, hogy talán képzelje már el egy kicsit stb.


Szal nem is feltétlen az élőben való nyomulás, ott tényleg cinkesebb lehet, bár van aki ott meg szereti, meg ott is annyira képesek mindent félreérteni és semmi köze ahhoz, hogy tetszel-e neki vagy sem.


Egyszerűen szeretnek mindent nyomulásnak venni egy bizonyos idő után meg ilyenek... "szellem"


:)



2013. jan. 13. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem értenek téged, meg te se őket, meg mi se téged, mert nem értjük amit mondani akarsz! Szerinted értelmesek ezek a leírt mondataid? Alany, állítmány?
2013. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerintem neked cak a felfogó képességeddel van probléma:)


Meg csak megsúgom, hogy ha önmagában a fenti kérdés lenne és nem lenne ez a plussz szöveg, akkor adott lenne már az egész...iq fighter:)

2013. jan. 13. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt te vagy az IQ fighter. Végigolvastam a szöveget szép és jó de nem derült ki számomra mi a kérdés.
2013. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Utolsó tapasztalatom ezzel kapcsoaltban, mikor már több hete tartott az ismerkedés stb. komoly szint, elkepesztö jó volt, aztán, hogy elutazott, 3 hét és más lett " ez neked értelmes fogalmazás? a többit nem is mondom....
2013. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4/Engem aztán nem zavar, nem érted...(igen, leírom, jó volt, elutazott, aztán más lett stb. ez még nem a kérdés, de a szövegen mit nemtudsz az agyaddal felfogni ?:/)


Nyomulás téma, avagy mikor igen és nem? Lányok ezt állandóan rosszul tudják kezelni, megkattannak tőle?!

2013. jan. 13. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Én se igazán értem, mit akarsz mondani, pedig az én szövegértelmező képességeim egész jók, sőt. Szerintem nagyon érthetetlenül fogalmazol.


Na, de hogy megpróbáljak válaszolni (bár nem értem a kérdést igazán), a nyomulás az rossz. Ne nyomulj, jelezd, hogy tetszik, de ne vedd el az életének nagy részét azzal, hogy elvárod tőle, hogy folyton a neten lógjon. Találkozzatok élőben heti 3-4szer, és néha beszéljetek neten is, és kész. Az nem nyomulás mondjuk, attól nem kattan be senki.


Amúgy, ha elutazott 3 hétre, és azután most hirtelen nem akar veled lenni, az nem a nyomulás-nem nyomulás miatt van, valószínűleg megismert, összejött valakivel, vagy csak simán megtetszett neki, és ennyi. 3 hét bizony hosszú idő, annyi alatt ez lazán megtörténhet.


lány vagyok

2013. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem az van,hogy sajt.

Egyébként zavaros az egész.mit nem értenek meg a lányok???

2013. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem az van,hogy sajt.

Egyébként zavaros az egész.mitől kattannak meg a lányok???

2013. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Basszus ne várj tőlünk értelmes, elemző válaszokat, ha te arra sem veszed a fáradtságot hogy rendesen leírod a problémát. Nem érdekel, ha ki lehet találni, nagy nehezen, úgy kb. hogy mit akarsz..... had olvassunk már értelmes szöveget!
2013. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hunter92 ***** válasza:

Haver, nem cseszegetni akarlak, de tényleg baromi zavarosan fogalmazol. Tele vannak a mondataid egyeztetési hibákkal, borzalmasan írsz! Néhány mondatod még előbeszédben sem lehetne elfogadható, nemhogy írásban.

Azért szerintem sikerült kihámoznom, hogy mi is a gondot. Ha jól értem, akkor szerinted a nők félre értik a férfiak jeleit, reakcióit és azt is nyomulásnak veszik, ami nem az. Mondjuk nem értem, hogy ehhez mi köze a 3 hetes sztorinak, de nem számít. A helyzet az, hogy valószínűleg a te készülékedben lesz a hiba. Ha én akarok valamit egy nőtől, azt egyértelműen jelzem, ha pedig nem, akkor nem adok félreérthető jeleket. Nem is volt még soha olyan gondom, hogy egy csaj azt hitte volna, hogy nyomulok rá. Figyelj oda, hogy ne fogalmazz félreérthetően, mert a fenti írásod alapján hajlamos vagy rá!

2013. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!