Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 177 cm magas rövid éjfekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 177 cm magas rövid éjfekete hajú kreol bőrű és világos barna szemű sportos testalkatú srác vagyok csajok ez nálatok mennyire szimpatikus? Főleg (lányok válaszára vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 23:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, ezt kép alapján tudnánk csak megmondani, most ha azt mondom hosszú hullámos derékigérő hajam van, kék szemem, és telt ajkaim, szintén sportos alkatú 20 éves lány vagyok, abból meg tudod mondani hogy szimpatikus vagyok -e? Így elég nehéz.
2013. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz :) hát ne értsd félre nem vagyok egoista mert nem vagyok az a fajta meg nem szeretem az olyan embereket akik önimádók de sokan mondták h hasonlítok A Twillight-ból Jacobra így az arc meg a testalkat miatt csak nekem világosabb barna a bőröm mivel kreol :)
2013. jan. 26. 23:49
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Személyiség alapján ítélsz de tűlünk véleményt vársz csak és kizárólag külső leírás után...

Egyébként nem az estem, a világos bőr, világos szem jobban bejön, de egy dolog hogy kinek mi jön be és más hog ténylegesen kibe szeret bele.

2013. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Oh Tylor, ha tényleg hasonlítasz rá meg kell ismernelek=) na de szóval, ha tényleg, úgy nézel, ki akkor szerintem a legtöbb lánynak bejössz, mert kinek nem maradt volna tátva a szája, mikor lekapta a polóját. Kiírod, hogy úgy nézel ki, nem félsz, hogy így megrohamoznak itt a csajok? Hallottam egysmást a fiú haverjaimtól.
2013. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát fogalmazzunk úgy nem vagyok az a tipikus csajozós típus :)és nem tudom épen kinek m jön be van akinek nem szimpi az izmos kocka hasú test és inkább a vékonyabb fiukra buknak akik kb 188 cm magasak :) ezért nem vagyok annyira magabiztos olykor :)
2013. jan. 27. 00:00
 16/19 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 QueenRavenna ***** válasza:
Alacsony vagy és sekélyesnek tűnsz.
2013. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Alacsony vagy,én vagyok ekkora csajban.A fekete hajat imádom,de átlagosnak tűnsz(nem kinézet alapján)
2015. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nagyon bejönnél.



60 L

2019. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!