Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elítélendo vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendo vagy elfogadott az, ha en erősen kopaszodò, nem vonzo arcu, de sportos testalkatu pasikent csinos baratnot szeretnek magamnak szerezni?

Figyelt kérdés
jol oltozok, a belso ertekeim is szerintem rendben vannak, de az arcom nem vonz be egyetlen lanyt sem, ahogy latom. De szeretnek egy csinos baratnot (nem kell, hogy szep arcu es tokeletesen csinos.legyen, eleg az ha ezek kozul az egyik meg van benne, persze emellett valamennyire okos is a lany). Mert azt veszem eszre, jogy ronda lanyolnak barmit szabad tenni, az mindig helyes. Meg is.kapjak a jobb pasikat is ezek a lanyok. De ha egy pasi nem.tokeletes mindenben, akkor sokan elitelik, hogy a sajat maga szintjen keressen maganak rondabb baratnot.
2013. jan. 25. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Fúj mit képzelsz! barátnőt??? nem tudtad, hogy a buzulás a trendi? szerezz inkább barátot te gusztustalan állat!
2013. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Elítélem. Honnan veszed a bátorságot, hogy barátnőt keress magadnak. Ezek a mai fiatalok ennyire pofátlanok? :D
2013. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:D Szerintem senki nem fog elítélni miatta, de az is hülyeség, hogy a ronda lányoknak több esélye lenne.
2013. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, de ha csúnya az arcod, akkor még csúnya barátnőd se lehet. A csúnya lányoknak pedig igenis több esélyük van, mivel nekünk srácoknak nemcsak a külső számít.
2013. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Telsesen normális igénynek tűnik ez részedről.

Viszont, ha te csak a szép nőket szeretnéd meghódítani, akkor ne csodálkozz, hogy ők meg a jóképű férfiakat akarják.


Nem értelek, önmagaddal elnéző vagy, hiszen te nem tartod szépnek magad, de rendben vagy; viszont a lány csak szép lehet? Neked szerinted vannak belső értékeid, de a lányoknál nem ezt keresed. Na, ez már bunkóság.

2013. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vadkan01 ***** válasza:
Mit törődsz vele, hogy mit mond pár kölök, jöjj össze egy ilyen lánnyal aztán sárguljanak.
2013. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

küldesz privátban képet?

2013. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keres de nem fogsz találni! Adj le az igényeidből... vékony rondát vagy szép arcú ducit.
2013. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem elitelendo, csak kevesbe eselyes.


Amugy a szep es a csunya lanyok egyarant jokepu ferfiakat keresnek, szoval matematikailag nincs kisebb eselye annak hogy egy szep lany elfogad mint egy csunya. Megtartani, na az mar kemenyebb dio, mert ha elmentek ketten szorakozni, akkor ot korulzsongja mindenki, te meg ulsz mint a tok a kispadon.

Nekem volt modellalkatu, "szokebombazo" baratnom egyszer, parhonapig, pedig se vonzo se sovany se sportos nem vagyok egyaltalan, de a fenti helyzetek egyre sokasodtak, amikre persze en feltekenyseggel reagaltam, szoval idovel tonkrement a dolog.

2013. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!