Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok arra, ha egy fiatal, átlagos arcú, sportos, vadidegen srác az utcán megállítana, és elhívna randira?

Figyelt kérdés

Csak mert van egy csinos lány akit időnként látok, de még a nevét se tudom...

21/F


2011. ápr. 24. 23:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, h most azt mondja, hogy ok lemondom a fodrászom és mehetünk, inkább kísérd el az utcán, beszélgess majd kérd e a msn címét. Utána meg lehet randizni ha akarja.
2011. ápr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesre: sajnos, a mai beteg vilagban, ha egy kicsit is epeszu, akkor elhajta francba.

Ha mellem szegodne: egyenesen elkezdenek felni.

Sajnos ez van, annyi szornyuseget lehet hallani, lehetne az akarmilyen jo pasi, en bizony meg sem allnek.

2011. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
nagyon gáz. mondjuk lehet csak irigy vagyok, mert engem senki se hívott, de ez bp-en nem szokás
2011. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos énis úgy vettem észre, hogy utcán nagyon nehéz ismerkedni, pedig milyen természetes lenne...
2011. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Tökönrúgnám, és otthogynám ordibálva :D Bocs, de ez nekem egyátalán nem jön be...
2011. ápr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
na ilyenek a mai csajok ezért lesz egyre több fiú búza vagy emos, mondjuk az ugyanaz...
2011. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy mennék el egy idegennel.
2011. ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
na igen, óvatosan. de azért szerintem jól is elsülhet, csak ne telefonszámot kérj, inkább e-mail címet. telefonszámot én sem adnék meg egy vadidegennek.
2011. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát, ha egyből randira hívna tuti elutasítanám. Ellenben ha azt mondaná, hogy szimpatikus vagyok neki és ha nem bánom felvenné velem a kapcsolatot, mert szeretne megismerni, akkor adnék neki msn-t vagy e-mailt, ha ő is szimpatikus nekem.
2011. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer próbáltak már megerőszakolni, hasonló dumával kezdték mindketten. Kösz, ezek után én már nem állok szóba senkivel az utcán és másoknak sem ajánlom, bármennyire is bejön és kedvesnek tűnik a srác.
2011. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!