Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan ingyenes internetes társkeresőt amin nem magyarokkal hanem angolokkal, amerikaiakkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fizetőset találtam, nem is egyet hanem kb 4-5-öt is. Pl: Datetheuk.com, youcangetme.com... stb stb


Nekem ingyenes kéne mert nincs kedvem kiadni több ezer forintot arra h ismerkedjek. Biztos van ingyenes is mert magyar társkeresők között is van ingyenes. Szerintem én keresem rossz kulcsszóval. Remélem tudtok segíteni :D Köszi


2009. szept. 1. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
www.icq.com nézz szét itt ez nem kimondottan társkeresö, inkább chat. De sztem jo.
2009. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, megnézem :D


még várom mások válaszát is

2009. szept. 1. 21:33
 3/9 A kérdező kommentje:

regisztráltam a honlapon, az ICQ klienst nem töltöttem le, meg nem is telepítettem fel, hanem a www.icq.com-on próbáltam bejelentkezni a chatre. Minden szobánál azt írja ki h nem sikerült kapcsolódni.


Trying to Connect - irc.icq.com

Not Connected.

Trying to reconnect in a few seconds...

Trying to Connect - irc.icq.com

Not Connected.

Trying to reconnect in a few seconds...



Mi lehet a baj? A netemmel nincs semmi gond. Lehet vmi port hiba, vagy nemtudom... ? :D

2009. szept. 2. 10:16
 4/9 A kérdező kommentje:

már működik, rájöttem miért nem volt jó. azért mert a bal oldali menüből választottam a chatszobát. pedig ha a jobboldaliból választom akkor tudok beszélni másokkal.


azért még várok más oldalakat is, remélem van még :D

2009. szept. 2. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:

zorpia.com


én itt egy csomó barátot szereztem pl: Új-Zélandról, amerikából, angliából stb...

2009. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem :D
2009. szept. 3. 21:22
 7/9 A kérdező kommentje:

na ilyesmit kerestem :D köszönöm szépen.


ma már túl fáradt vagyok, de holnap regisztrálok rá:D


te hogyan ismerkedtél meg azokkal az Új zélandi, és amerikai, és egyéb barátaiddal? te írtál nekik először? vagy ők neked?

2009. szept. 3. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
kedvesem.hu
2009. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ők írtak nekem! feltettem magamról egyetlen egy arcképet, és máris írtak a képemhez kommentárt, üzenetet, felvettek msnre. De szerintem te is írhatsz nekik =) 17/L
2009. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!