Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan férfi, aki nem riad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki nem riad vissza attól, ha egy nő az ismerkedés elején távolságtartó, esetleg csendes is?

Figyelt kérdés
Témám az mindig van, szívesen beszélgetnek velem, jó fej vagyok, de sokakat elriaszt a távolságtartásom, és kevesen látnak a dolgok mögé.
2013. jan. 27. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
ez nálam csak pozitívum :D (lenne)
2013. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Riassza is el azt, aki nem férfi:D Mert a befutáshoz sok próbát és akadályt kell vennie annak, aki nem csak genetikailag férfi, hanem a valóságban is az:D
2013. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Csakhogy a való életben nem ezt tapasztalom.
2013. jan. 27. 22:14
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát engem ezzel fognál meg igazán:) Én ettől nem elriadok hanem jobban érdeklődöm. Csak azért valahol engedni is kell neki, hogy legyen valami. Az a baj, hogy nem sok ilyen nő van mint te.
2013. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha adod annak jelét, hogy tetszik neked a férfi, akkor működhet a dolog, de h a távolságtartásod azt eredményezi, hogy nem lehet leszűrni, hogy érdekel-e a pasi, akkor azt úgy fogják értelmezni, hogy nem, és nem foglalkoznak veled többet.
2013. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, mindenki azt mondja, hogy milyen könnyen ismerkedek, meg milyen társasági ember vagyok, és ez igaz is, de valójában magamnak való vagyok és nehezen nyílok meg őszintén. ezért fuccsolt be az összes eddigi kapcsolatom :D

azt tanácsolnám neked, hogy ha tetszik, akkor tudasd vele egyértelműen, mert sok férfi a zárkózott nőket elkönyveli reménytelennek, mert nem érdeklődnek.

remélem segítettem :)

2013. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én fogtam már ki ilyet is olyat is. Kétség kívül az tetszett jobban, amikor a pasi nem ajtóstól rontott a házba.

Mindenesetre a lassabb típus a ritkább sajnos és ahogy írtad is, inkább hátat fordítanak tőle és ekresnek egy könnyebb prédát.

2013. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Csak a nagydumás öntelt díszpöc$ nőcsábászokat nem zavarná ez a tulajdonság!


Én nekem nem tetszik egy tartózkodó lány ugyanis ha nem engedi látni az értékeit, a belsőjét, a kisugárzását, akkor ugyan már mi a francot lássak benne vonzónak vagy érdekesnek? Ráadásul az ilyen csajokkal valami nagy baj van belül. Önbizalomhiány, bizalmatlanság, egoizmus, nihilizmus depresszió stb bármi lehet odabent ami azért elég riasztó.


Én a kedves, közvetlen, mosolygós, és bizalmasabban beszélgetni tudó csajokat szeretem.

28F

2013. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#8 és a hasonló viselkedésűeket sem zavarná
2013. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt veszik le, hogy nem érdekelnek engem, ami vagy így van, vagy nem. Azért aki érdekel, annak adok jeleket, csak észre kell venni. Azt szeretem, ha egy férfi kitartó, de elszánt, hogy lássam, tényleg érdeklem, akkor megnyílok neki, egyébként nem, és nem is lenne érdemes.
2013. jan. 27. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!