Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire gáz az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire gáz az ha egy srác visszahuzodó, csendes típusú de helyes, úgy ismerkedés, randi terén?

Figyelt kérdés
mármint néha az egész randi rovására megy az h nincs jo" dumám,beszélőkém" v ilyesmi és ez meg idegesit is és igy még szarabbul érzem abban a helyzetben magam :S (19 F)
2010. júl. 13. 01:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
szia. szerintem elég gáz ha nincs miről beszélni mert a csávó meg van szeppenve :D 19 évesen hogy lehetsz ilyen nyusziika?:D egyelek meg :D vannak lány barátaid? gyakorolj velük
2010. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jol van ezt már mondták egy páran :D hát igazi barátot lányként még nem találtam..meg sztem ugy nem is lehet ..bár nem tom ki hogy van vele
2010. júl. 13. 01:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Én már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, de még mindig feszengek lányok közelében, pedig nagyon jóképűnek mondanak és kisportolt a testem. Volt már 5 barátnőm, szóval nem akadályozott a nemi életben, de ha bátrabb vagyok, akkor sokkkal több is összejöhetett volna.

De nem tudok változtatni, csak ha már ismerem a csajt, akkor oldódok fel mellette.

Ja, és a randikat utálom. Megjátszott, pózos helyzetek, látni se szeretek másokat, ahogy randiznak. Annyira mű, álságos dolog egy kaocsolat kezdete.

Szerintem ki kellene hagyni a randit neked is, akkor nincs bizonyítási kényszer rajtad.

2010. júl. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mindenkinek rá kell jönnie, hogy mi az, amiről igazán tud fantáziálni, beszélni


meg vannak módszerek, amiktől egyeseknek "szófosása lesz"


am első randikon úgyis van még mit mondani, a későbbieken meg a baszédet mással is tudod helyettesíteni XD


mindenképpen jó, ha sokat tudsz beszélni. a lánybarátos dolog jó ötlet! nem azt mondom, hogy "kreatív szófosásból kell diplomázni", de nem rossz, ha egy adott dologról van is, és el is tudod mondani a véleményed. az én hülye szokásom, hogy ha nagyon nincs mit mondani, akkormondjuk elkiáltom, hogy "Sajt!!" Ez amúgy hülyeség, de párszor el lehet játszani, és van, aki nevet rajta : D

2010. júl. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

figyelj,mint az elöttem lévő csajszi mondta gyakorolj a lány ismerőseiddel.Tudod,gyakorlat teszi a mestert;)

Az meg még nagyobb gáz,h idegen csajoknál nem merek kezdeményzni:Dpedig msnen meg ilyen 8ével idősebbnek mondanak a szöveg miatt,meg minden közbe meg csak 17 vagyok:Derre az okosok csak azt mondják h bátorság és kész:)

Szval légy bátor,és légy nagy dumás,de csak kúltúráltan;)

Elöttem lévő te mennyi idős vagy?:)

F/17

2010. júl. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha nem randizok h találok magam mellé bárkit is,sztem már épp itt lenne nálam az ideje:D ? v tudsz vmi más modszert is :D?
2010. júl. 13. 02:06
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

vegyél magadon erőt, és menj el egy buliba!

igyál egy kicsit, és meglátod, megoldódik a nyelved. ha akkor észreveszed magadon, hogy kimondod, amit gondolsz, és az jó, akkor utánna nem lesz vele gondod (nekem bevált)


ersze nem azt mondom, hogy menj el tuc-tuc tanyára (diszkó), csak valami szolid házibuli

2010. júl. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is :S... 16F
2010. júl. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezerszer inkább egy átlagos srác, akinek jó dumája van, elszórakoztat és megnevettet, mint egy izmos, jóképű pasi, aki attól is befosik, ha rámosolygok. Szóval igen nagy hátrány.
2010. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

velem volt már olyan, hogy randiztam egy sráccal, aki nagyon az esetem volt, de elég hallgatag típus, ezért ejtettem őt...:S

ha nem tudunk beszélgetni, akkor részemről nincs kapcsolat, mivel szerintem egy párkapcsolatba ez az egyik legfontosabb, hogy az emberek tudjanak beszélgetni, egymás legjobb barátjai legyenek...

2010. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!