Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég még sokan ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég még sokan ismerkedni és facebookon akartak, most pedig teljesen elavult az egész. Ez is ki fog halni?

Figyelt kérdés

Kb 150 ismerősöm van és ebből van vagy 15 aktív...

Annak mondjuk örülök,hogy nem kapok ismeretlenektől ismerkedős üziket,de azt az oldalt az emberek tehetik jóvá :/

L/18



2012. dec. 22. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Átjöttek ide a népek.
2012. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én pont ellenkezőleg tapasztaltam. Régen nem, mostanában viszont sokan akarnak ismerkedni facen, bökdösnek vagy írnak egyre több az ismeretlen is aki csak úgy bejelöl és elhív randizni. Nekem sincs sok ismerősöm 180 kb de ilyentájt rengetegen fent vannak. Legtöbb embernek szerintem 200- 1000 között változik az ismerősei száma. Még jó ideig biztos nem fog kihalni a facebook.
2012. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szakács Róbert válasza:
Ha engem kerdezel tutira kifog hallni. :( Ezek csak divat kapcsolattarto portalok. mint volt a myvip iwiw, stb,stb a facebooknak is megvan az idotartama, mondjuk eddig ez birja a legjobban, de tuti hogy veges lesz. :)
2012. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én mondjuk csak azokat jelölöm be akiket ismerek.
2012. dec. 22. 19:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem van Facebookon vagy 150 aktív ismerősöm, de teleszemetelik úgy az üzenőfalat, hogy a fontos információk elvesznek a "Te ki voltál előző életedben?" hülyeségekkel. A játékfelkérésekről már nem is beszélve. Jobb lenne, ha nem azon élne már minden 10- ember.:S
2012. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy ki fog halni. Hamarosan bejön egy újabb ismeretségi portál ahol már videochatelni is lehet majd és több extra lesz benne mint a facebook-ban.

Már csak ki kell várni.

2012. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igazából már kezd kihalni, de egyelőre csak Amerikában 1,5 év s itt is elkezd majd kihalni, de egyelőre még nem.
2012. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legújabb ilyen portál a google+ vagy mi a szar.
2012. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én már lassan 3 hónapja nem léptem be, meguntam.

Aki meg csak ott képes elérni és telefonon lusta vagy élőben sincs rám ideje annak meg nem is annyira fontos.

2012. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Velem kb. 1 hónapja akartak utoljára ismerkedni facebookon. Ilyen hülye dumával, hogy "valahonnan tuti ismerjük egymást". Ja b*zmeg, én meg biztos hülye vagyok. Áhh...

És a vicc, hogy látják, hogy kapcsolatban vagyok.

2012. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!