Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így tudnátok randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tudnátok randizni?

Figyelt kérdés

Amerikából indult egy őrület. A lényege, hogy fiúk, lányok öt napig nem mosakodnak, és ugyan abban a pólóban vannak egész nap. Semmiféle illatszert nem használnak, és az ötödik napon leteszik a pólókat, és elkezdik szagolgatni. Szag alapján választják ki azt, aki a számukra izgató.


Én speciel nem tartom raj ötletnek, mert én nem szeretnék büdös pólókat szagolgatni. Mi erről a véleményetek?



2013. jan. 28. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ezt a hülyeésget megint hol olvastad?
2013. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez ma reggel ment a Magyar Királyi TV- ben
2013. jan. 28. 10:04
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább pár nélkül halok meg...
2013. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen rendben van. Bár összekötném azzal, hogy egy egészséges rúd székletet is kelljen csomagolni a póló mellé, és abból is falatozzanak.
2013. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
négyes! Hihihi!
2013. jan. 28. 10:10
 6/18 anonim ***** válasza:

"Amerikából indult egy őrület."


Nincs is több kérdésem... szánalmas.

2013. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Bocsika! Mi a szánalmas? A kérdés, vagy az őrület?

Mert valóban láttam a riportot a TV- ben!

2013. jan. 28. 10:18
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjátok a kísérlet hátterét, pedig nem is annyira szánalmas, mint gondolnátok.

A kísérlet célja mindössze annyi volt, hogy szaglás útján éppúgy információt szerezhetünk egy lehetséges partner vonzerejéről, mintha csak jól megnéznénk magunknak.

Nem próbáltam még amúgy, nem kértem el férfiak 2 napig hordott pólóját, viszont tudom, tetszik e az illatuk, és ez alatt azt értem hogy az ő saját illatukat, nem a beparfümözöttet.

Amúgy miért lenne pár napig hordott póló büdös? Nem kell benne minden nap 10km-t futni, és e mellett 3 órát pluszba tornázni. Nem arról szól a dolog, hogy minél több izzadtsággal töltse meg az ember (bár tény hogy annak is lehet szexuális vonzereje, mármint a verejtéknek).

Az ember bonyolult és összetett, (jó esetben) nem csak külsőségek, vagy puszta szex alapján választunk párt, ez egy sokkal komplexebb dolog (kivéve persze akik csak szexpartnert keresnek, vagy egyelőre kiélni akarják magukat).

2013. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8- as. Láttad a riportot, vagy ez a te véleményed is?

Biztos van benne valami amit leírtál, de nekem akkor is felejtős a dolog. Néha, ha kimosom a fiúm trikóját, vagy pólóját hát nem egy leányálom szagolgatni, pedig nem hagyom két napig sem, hogy rajta legyen. A testruhákat naponta szoktam mosni. Attól hosszabb idő után szaglik és nekem nem kellemes.

2013. jan. 28. 10:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem láttam pedig így utólag kezd érdekelni a dolog, én erről a kísérletről, olvastam. Illetve hát kísérletekről, mert nem is egy volt már ilyen.

Plusz a saját véleményem. :)

Szerintem természetes, hogy van olyan ember akinek a vele járó illatát szeretjük és van, akiét nem. Ehhez mondjuk hozzá járul, hogy van akinek a verejtéke kellemesebb a számunkra, és van, akié nem.

Persze, más az, mikor 5 napig hagyjuk aszalódni az agyonhordott, már-már büdös pólót, szerintem a kísérlet sem erről szólt, hogy olyat kéne szagolgatni, és kitalálni, melyik a legkevésbé orrfacsaró.

Saját tapasztalatom az, hogy minden exem illatát imádtam, értem itt ez alatt az igényes tisztálkodás utáni illatot, azért aki minden nap zuhanyzik, annak másabb az illata egy átdolgozott nap után is mint aki csak havonta lát vizet, akkor is csak messziről.


Valamint, hagy említsek meg még egy érdekes dolgot, bár ez csecsemőkhöz kapcsolódik. Érdeklődtem anyukáktól a dologról, miután javasoltam nekik. Vannak eléggé nyugtalan babák, viszont a szülők nagy része igyekszik őket is arra szoktatni, hogy kiságyban aludjanak. Egyes gyerkőcök viszont mindent megtennének azért (bár valószínűleg minden gyermek), hogy édesanyjukhoz legközelebb legyenek. Elég sok anyukának javasoltam, hogy hordjon egy pólót 1-2 napig, ne használjon parfümöt, lehetőleg semmi egyéb illatosított anyaggal ne nyomja el a saját testének illatát, majd, tegye a baba mellé a kiságyba, és várja a hatást. Az anyukák jelentős része számolt be arról, hogy a gyermekük sokkal nyugodtabban vészelte át az éjszakát. (Tanultam is erről, azért javasoltam nekik, lehetséges módszernek) Persze, semmi sem tökéletes, de ha a babák képesek illatok alapján ennyire tájékozódni (és ezt még jobban részletezni is tudnám), mi, felnőttek, miért ne választhatnánk ez alapján is párt?

A nőknél amúgy ezt az illat alapján történő választást, befolyásolja a menstruációs ciklus is (ez is része volt a kísérletnek, csak ezt nem említettem meg előző válaszomban).


Szóval nem hiszem, hogy büdös zoknit, vagy edző ruhát, vagy bármilyen munkás/sportos ruhát kell ahhoz szagolgatni hogy eldöntsük a dolgot, nyilván mindenki tud magából kellemetlen illatot is árasztani, de nem tartom butaságnak a dolgot, megfelelő körülmények mellett.

2013. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!