Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így tudnátok randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tudnátok randizni?

Figyelt kérdés

Amerikából indult egy őrület. A lényege, hogy fiúk, lányok öt napig nem mosakodnak, és ugyan abban a pólóban vannak egész nap. Semmiféle illatszert nem használnak, és az ötödik napon leteszik a pólókat, és elkezdik szagolgatni. Szag alapján választják ki azt, aki a számukra izgató.


Én speciel nem tartom raj ötletnek, mert én nem szeretnék büdös pólókat szagolgatni. Mi erről a véleményetek?



2013. jan. 28. 10:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát amit én egy nagy baromságnak gondoltam, az általad leírtak alapján lehet, hogy nem is az!

Ha visszagondolok arra, hogy amikor a fiúm, (akinek gyönyörű a bőre) lefeküdt a szénakazalba, és én odabújtam mellé és belefúrtam a fejemet a mellkasára, egyáltalán nem volt zavaró a testszaga.

Most már ilyen megvilágításban nem is olyan Istentől elrugaszkodott dolognak látom , de azért nem szeretnék 5 napos pólókat szaglászni párválasztás címszó alatt.

Még is más a szeretteim szaga, mint egy idegen áporodott 5 napos pólója.

Ez is bizonyíték arra, hogy nem szabad elhamarkodottan első látásra, hallásra ítéletet mondani. Érdemes átbeszélni a dolgokat, mert több szem többet lát alapon olyan információk befolyásolhatnak, amire nem is gondolunk.

2013. jan. 28. 11:23
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

:)

Örülök hogy egy hajszálnyit segíthettem, különbözőek vagyunk, különböző dolgokat ismerünk, az életünk során érdemes észben tartani, hogy nem feltétlen kell első hallásra minden dolgot elítélni (akármilyen témáról is legyen szó).


Ismételnem kell magam, én se gyűjtök be 5 napos büdös cuccokat :D Szerintem, mondom, se a kísérlet, se a párválasztás nem erről szól, nyilván mindenki a kellemes illatokat szereti inkább, de minden embernek van egy saját test illata, és az, van aki számára vonzó, és van aki számára nem, ezzel is megkönnyítve valamelyest a párválasztást.

(úgy látom abba is maradtak a "szánalmas" és "hülyeség" tartalmú kommentek)

2013. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

(úgy látom abba is maradtak a "szánalmas" és "hülyeség" tartalmú kommentek)


Nem csodálkoztam ezeken a válaszokon! Esőnem engem is pofán vágott ez a riport, és ha nem látom a TV-ben és csak itt kérdés formájában találkoztam volna vele, hát én is írtam volna csodákat biztosan.

2013. jan. 28. 11:53
 14/18 anonim ***** válasza:
Értem a tudományos hátterét - feromon, ill. illat alapján vonzódunk valakihez, stb. DE! Én nem szeretnék olyan emberrel ismerkedni, aki képes napokig nem mosakodni.
2013. jan. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nem a tudományos hátterét vitattam. Csupán a csináljunk mindenbő divatot elvet, s mivel a "csillagos" országból jön, máris trenddé akarják tenni mindenhol.

Kb olyan mint a Valentin nap. Rohadtul megvoltunk nélküle igen sokáig, aztán jött a profitgépezet és jól bedarálta kis hazánk útkereső társadalmát is.

Egyszóval a kémiai folyamatokban hiszek, az ilyet típusú felhasználásban nem.

2013. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én először is látni és hallani szeretném azt a pasit. Ha tetszős, akkor megszagolom. De csak utána.:-)
2013. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hát így a végére azért odabiggyeszteném! Én csak akkor szaglásznák egy fiút, amikor már a lelkembe férkőzött.

Akkor sem azért, hogy felismerjem 10 közül a büdös pólóját.

Ez szerintem is egy ilyen Valentin nap szerű dolog. Remélem nem lesz elterjedt szokás nálunk.

2013. jan. 30. 08:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Arra azért én sem vágyom, hogy ez legyen az új trend a pár találásban :) Nyilván valóan hozzátartozik az illat is, és továbbra is hiszem hogy ez alapján is döntünk, de CSAK ez alapján én sem kívánkozom. Nekem bőven elég, ha érezhetem a partnerem illatát, amikor hozzábújok.
2013. jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!