Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mi jár a fejében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi jár a fejében? Legyek kitartó, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy srác az osztályomban, aki nekem eléggé tetszik. Időnként olyan mintha én is tetszenék neki, többször hívott, hogy menjek velük bulizni, jön velem szembe, méllyen néz a szemembe stb. De amikor meg elmegyek velük és kicsípem magam és már előre örülök hogy most majd összejövünk, egyáltalán nem jön oda, úgy csinàl mintha egy lennék a többi haverja közül. Pedig én le is feküdnék vele. Egyszer megkérdeztem egy lányt aki jóban van vele, hogy bejövök-e neki, és azt válaszolta miután utána járt, hogy szerinte jól nézek ki, meg jófejnek tart, de mint lány, nem jövök be neki. Ez mégis mit jelent? Ha valaki külsőre és belsőre is tetszik, akkor az általában bejön... Emellett volt egy házibuli, ahol az egyik fiú haverja azt mondta hogy tetszem a srácnak, de ez már régebben volt. Most akkor mi legyen lépjek túl rajta, ne foglalkozzak vele? Ez a jelenlegi helyzet csak fájdalmat okoz, de ha van remény én még várnék rá (persze nem a végtelenségig...)!! Szóval szerintetek mit csináljak, mit akar tőlem a srác?

2013. jan. 28. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátnak (havernak) tekint, nem látom, hogy vonzódna hozzád. Hagyd és keress egy olyat, aki tényleg oda van érted :)
2013. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de amikor elhatározom hogy á csak haver, mindig csinál valamit amiből az jön le hogy mégsem! Valahogy hozzám ér (vannak fiú barátaim, nem olyan mint ők) vagy úgy néz rám úgy szól hozzám... Tényleg semmi esély? Nem lehet hogy csak szégyenlős? Elég komplikált mert ha az agyamra hallgatok akkor hagynám a fenébe, úgyis osztálytárs ami kellemetlen lenne... De a szívem meg össze vissza facsarodik ha csak rágondolok... :(
2013. jan. 28. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a jeleit te értelmezed másképp, mert vonzódsz hozzá, és belelátsz dolgokat. De lehet, hogy nincs igazam... Mi lenne, ha őszintén megkérdeznéd, hogy érez irántad? lehet, hogy csalódás lesz, de legalább tovább tudsz lépni.
2013. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezni nem merem, mert ha nem, az elég kellemetlen helyzet lenne... Elég szégyenlős vagyok ilyen téren, soha nem tudtam kezdeményezni... Lehet hogy hagyom inkább, csak ezt már annyiszor elhatároztam, és mindíg csinál valami ami miatt nem tudom elfelejteni, ott motoszkál a fejemben...
2013. jan. 28. 11:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként gyakran én is azt gondolom hogy hogy csak bele magyarázom mert tetszik nekem. :(
2013. jan. 28. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég közhelyes, de az idő majd mindent megold. vagy te unod meg, vagy ő lesz bátrabb és színt vall. Drukkolok neked :)
2013. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!