Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket kérdeznék, hogy azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdeznék, hogy azt, hogy van barátotok, gyakran tényleg csak azért mondjátok, mert tetszik a férfi, de kiváncsiak vagytok, hogy mennyire kitartó a céljai elérésében?

Figyelt kérdés

Meg még ha tényleg van is barátod, az még nem jelent semmit, nem egy férfitól szerettek már el nőt.

Ha azt mondom mikor mondod, hogy van barátod, hogy " kösz, de én nem a barátoddal szeretnék ismerkedni:)"

akkor máris átmentem a teszten, és egy talpraesett férfinek látszom, aki érdemes a további ismerkedésre.

Van ebben az ez és ehhez hasonló férfiasság tesztelésben valami?


2012. nov. 17. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést...
2012. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem férfiasság.. hanem baromság.. ha egy nőnek nincs pasija, max akkor mondja h van, ha leakar rázni, ha eztán is piszkálod, az már irto idegesitő.. ha meg van neki és meg is mondja akkor megakadjál már le róla... na és ha azt mondja h van neki h a "férfiasságod" tesztelje, akkor az egy p*csa.. mert a csávó aki ezután is próbálkozik az egy alattomos kis senki.. szal a csaj se lehetne más (hasonlóan értelmes válasz a te értelmes kérdésedre)...
2012. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha egy lany azt mondja hogy van baratja kozbe nincs akkor nem jossz be neki, es nem erdekled.
2012. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó jól írja.

Ha azt mondom, van (és általában akkor mondom, ha tényleg van), viszont ennek ellenére nyomul, még inkább leírja magát előttem. Ilyenkor (még ha tetszene is) keresztül fogom vinni a döntésem, azt, hogy márpedig úgy döntöttem, nem lehet esélye.


Ha nincs barátom, nyíltan megmondom, hogy nem jön be, vagy most nem aktuális.

Ha nyomul, közeledik és be jön, akkor nem tesztelgetem: hanem elkezdek vele ismerkedni.

2012. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rövid és tömör leszek!


1. Ha azt mondjuk, hogy van párunk (de közbe nincs) akkor az azért van, mert az az xy illető nem szimpatikus, nem jön be nekünk stb... Még mindig jobb ez a szöveg. Vagy jobban örülnél egy ilyennek: húzzál a ..., kopj le stb...


2. Ha ténylegesen van párunk, és természetesen ezt is mondjuk, nem értem, hogy mi a f***ért nem lehet tisztában tartani?

" Meg még ha tényleg van is barátod, az még nem jelent semmit, nem egy férfitól szerettek már el nőt. "


Igen is sok mindent jelent. Most kimondom a véleményem, de a hozzád hasonlóak nem fogják soha megérteni.

Nem egy férfitől szerettek már el nőt... Ebben mind a 3 félnek van hibája. De a legszemetebb az mindig a 3. ő nem tartja tiszteletben más kapcsolatát.


Oltári nagy baromságokat írsz egyébként. Tudod nem eg kaptafára kell mindenkit sorolni, ha nem tudnád, nincs egyforma ember.

2012. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a csajozási tanácsadó oldalakról szedik ezeket a butaságokat. :)


Nekem van egy ismerősöm, legalább két éve rendületlenül hiszi, hogy csak "tesztelem" és ha elég kitartó, meg elég pimasz, akkor belezúgok és otthagyom a barátom miatta.

(Hozzáfűzném, a barátom az első perctől vonzó számomra, remekül megvagyunk, imádjuk egymást. Említett meg se külsőleg se bensőleg nem az esetem). De hát, az ő ideje. :)

2012. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16-45-ös vagyok.

Elég szomorú, hogy egyesek ilyenekben "hisznek"


Mi is remekül megvagyunk. Sok sok ajánlatot, célzást és minden mást kapok.


Tipikusan olyan vagyok ami a szívemen az a számon. Imádok beszélni, nem is bírom megállni, hogy a páromnak ne számoljak be a történtekről. A vége úgy is az, hogy nagyokat nevetünk ezeken. Milyen bugyuta emberek vannak.


Ha pedig valaki ezt a tesztelgetést férfiasságnak tartja ... mehet a showder klubba

2012. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a párommal azon vihorászok hogy az én munkahelyemen is jó pár hímnemű lény hogy próbál beoltani ezzel maguknak bizonyítva hogy na elcsavarom a fejét a pasijától, holott tudják mert értésükre adtam semmi esélyük( se kinézetre, se belsőre:)).Az én pasimtól nincs az a férfi aki elszédítsen:)mert minden benne van ami nekem bejön:)29/l
2012. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó kis bevált lekoptatós szöveg.
2012. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!