Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ez tényleg így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok, és elég régóta próbálok párt találni, több kevesebb sikerrel.


Mostanában hallottam egyik ismerősömtől, hogy manapság nem kell csajozni, mert nem a pasik csajoznak, hanem a csajok pasiznak. Meg hogy manapság nem menő már az előzékenység, meg az udvariasság a lányok felé. (Mondjuk nehezen tudnám elképzelni, hogy ilyen legyek, mert én nem ilyen szellemben nevelkedtem. Előzékenység és udvariasság a két dolog, amit alaposan belém neveltek szüleim.) A jó csajokkal szerinte úgy lehet összejönni, hogy elküldöd a fenébe, és már beléd is van zúgva fülig.

Ez szerintem hülyeség, de ő váltig állítja, hogy így jött össze a barátnőinek a felével. Jelenlegi barátnőjével is állítólag úgy jött össze, hogy nem vett a csajról tudomást, hogy tetszik neki, és így a csaj már könyörgött a végén, hogy járjanak.

(Lényegében azt is elmondta, hogy a szex-el is így csinál. Mikor már barátnője nagyon vágyik rá, akkor még váratja kb. két hetet, és utána elmondása szerint szinte könyörög neki, hogy dugja meg, és olyankor bármit megtesz neki a csajszi.)


Mint említettem, véleményem szerint ez marhaság, de tény, hogy eddig ha ismerkedni próbáltam, akkor vagy volt már pasija az aktuális lánynak, vagy simán csak:

- Kösz, de nem ismerkedek! - duma volt a záróakkord.


Elsősorban lányok válaszát várom!



2013. jan. 28. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Mikor már barátnője nagyon vágyik rá, akkor még váratja kb. két hetet"


És a haverod ez alatt mit csinál? Kiveri magának. Nagy mesemondó a barátod.

2013. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Részben igaz.

Tudat alatt tényleg a szemétládákhoz vonzódunk, aki meg normális, az barátzóna...:-S

2013. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utcán való ismerkedésnél sajnos én is mindig így reagálok. Ha van párom, ha nincs azt mondom, hogy van. Egyszerűen nem akarok ott ismerkedni, megvan rá az okom. Ha esetleg álmaim pasija szólítana le(külsőre) akkor lehet belemennék. Ilyen viszont még sosem fordult elő velem.

Itt gyakorin, mikor nem volt párom, kaptam pár ismerkedős levelet, de valahogy erőltetettnek éreztem az egészet. Igazából egyik sem volt szimpatikus.

Idős szüzek... akikkel nem a szüzesség, hanem a sok nyafogás a baj, mindenféle fétisiszták, csúnya fiúk extra nagy igényekkel, ilyen emberektől jöttek a levelek.

Pár oda-vissza levélen kívül semmi nem lett belőle.

Társkeresőket is próbáltam, de sajna ott sem jött össze. Tegyük azért hozzá, hogy kép nélkül ismerkedtem, kérésre pár levél után küldtem képet.

Szerintem ismerkedni egyébként nőként is nehéz dolog, ha tényleg élethosszig tartó társat és nem kósza dugópartit keresel magad mellé.

Nőként ilyen ajánlatból van fél tucat, de engem a szex ezen formája sosem érdekelt. Mindig tudtam mit akarok és ez egy komoly pasi, komoly szándékkal, aki már gondol családalapításra is.


Ez a dolog, hogy küldd el a lányt és belédzúg ez egy 21. századi marhaság. Viszont sokszor sajnos igaz a tinik, éretlen huszonévesek körében. Ebbe bele kell törődni és kikerülni az ilyen lányokat, ha nem erre vágysz.


Ha türelmes vagy biztos lesz olyan lány, aki az előzékenységet, udvariasságot és a fontos emberi értékeket értékeli majd benned. Komoly kapcsolathoz, érett gondolkodás mellett ezek a fontosak. Ilyen nő viszont egyre kevesebb van ebben a rohanó világban sajnos.

Aki meg ilyen, az az esetek nagy részében pont olyan társat talál, aki kihasználja átgázol rajta. :(

2013. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aha, akkor értem miért ilyen taplók a pasik.


Mikor tini voltam jöttek a srácok. Jelentkeztek barátnak. Aztán léptem feléjük és 2 lépés vissza. Mikor már mondtam, na jó akkor menjük el randizni... izé programom van.

Mikor meg szereveztem magamnak programot a randi helyére, akkor neki állt feljebb, hogy hogy merészeltem magam nélküle jól érezni... de még össze sem jöttünk könyörgöm.


Másik: buliban meglátom a srácot akiről úgy tudom, hogy érdeklődíik irántam. Kedvesen odamegyek köszönök, érdeklődök felőle. Erre azt kérdezi tőlem, hogy "mi van már ennyire dugni akarsz?"

Ezeket nagyon nem tudtam mire vélni.


Aztán mikor beletörődtem ,hogy a saját korosztályomból normális udvarias, kedves férfi nincsen, akkor megismerkedtem a párommal, aki szépen felnyitotta a szemem és én azonnal lecsaptam rá.


Ha normális nem ilyen könnyen manipulálható csajt szeretnél akkor ne érd be kevesebbel. Nehéz lesz, de a lelki békéd érdekében jobban jársz, mintha lealacsonyodsz a színvonal alá. Most már inkább emelni kéne a lécet, mert a valami ami "párkeresés" címszó alatt fut, ez szánalom a köbön.


23/L

2013. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a lányok kis százalékanak jön be. Ha velem egy pasi így viselkedik vagy azt gondolom hogy nem tetszem neki és lemondok róla, vagy azt hogy ez egy paraszt, és lemondok róla. Szerintem nem ez a megfelelő módszer. Utcán pedig a lányok többsége nem szeret ismerkedni, de egy kedves embert nem küldök el ott sem, és hazudni sem szoktam... Viszont az ellenkezője sem jó, a papucs típus legalább olyan rossz mint a másik.
2013. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25 éves vagy, udvarias és előzékeny. Helyesen írsz és normális életfelfogásod van. Ismerkedni próbálsz... próbálkozhatsz nálam is ;)
2013. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy régimódi vagyok, de szerintem egy srác legyen udvarias, és kezdeményezzen ő.

(de látok itt pár kérdést fiúktól, hogy mit csináljak? nem tudom, arra várnak, hogy a csaj lépjen? fel nem fogom.)


az ismerősöd elég taplónak tűnik, már elnézést

20/L

2013. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Érdemes leszűrni a lényeget az eddigi válaszokból. Csak egy kérdés a hölgyek felé: utcán odamegyek és leszólítalak. Persze egyből megijedsz, biztosan egy pszichopata őrült vagyok, hogy utcán próbálok tök ismeretlenül ismerkedni. Ha könyvtárban, bevásárlóközpontban, buszmegállóban, váróteremben, diszkóban, kávézóban szólítalak le tök ismeretlenül, az mégis miben más? Erre nagyon kíváncsi lennék. Hiszen ugyanolyan ismeretlen vagyok a számodra, csupán a helyszín más. Egyébként az egyik válaszoló hölgy megadta a választ a kérdésre, ugyanis ha jóképű vagy és bejössz neki külsőre, akkor ugyan mindegy, hol szólítod le az illetőt. Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak: a múltkorában egy lány szó szerint a szememre hányta, hogy udvarias vagyok és előreengedem a buszon. Szüleimtől ezt tanultam és valószínűleg örökre ilyen elcseszett, udvarias fiatalember leszek. Ha nem egy lány mondja, el sem hiszem. Manapság az udvariasság is cikinek számít, ez ügyben tehát ne várj csodát. A barátodnak egyben igencsak igaza van, hiszen egy lányt, aki felkapott és szépnek hiszi magát a leginkább az bosszantja, ha nincs semmilyen hatással rád. Ez zavarja az egóját. Ezért szoktam röhögni az olyan srácokon, akik bókokkal és előzékenységgel próbálnak célt érni. Valójában ez a legrosszabb dolog, amit csak tehetsz, mivel a többi sráchoz hasonlóan te is széptevéssel próbálod megszerezni, ráadásul az egóját is tovább növeled és csak megerősítést nyer általad, hogy egy bombanő. A pimasz, élcelődő megjegyzések viszont valahogy jobban bejönnek. Csak én speciel nem tudok ilyen lenni. Ez van.
2013. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A pláza cicák kategóriára érzem érvényesnek, amit a kérdésed alatt megfogalmaztál. Minden lányismerősömnek tetszik, ha egy fiú udvarias és előzékeny vele - nekem is. Tény, hogy egy kicsit több ideig tart az udvarlás folyamata így...

A párom több mint fél évig bókolgatott, kedveskedett nekem, próbálkozott, én meg észre sem vettem, mert sajnos "bunkó parasztokkal" voltam elfoglalva (szememre lehet vetni, megérdemlem). Szerencsére nem adta fel, így összejöttünk, és egész életemben nem történt velem ennél jobb dolog. Nem tudom, mivel érdemeltem ki őt! Igazi álompasi, és nem a külseje miatt, hanem pusztán azokért a tulajdonságokért, amiket Te, kedves kérdező, leírtál, illetve az előttem válaszoló is megerősített. Szóval... mindenképpen van értelme gentlemannek lenni - feltéve, ha nem cicababákra buksz. :)


22/L

2013. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnos ebben tényleg van valami...a barátod elég komoly kis filozófiát alakított ki magának...nem azt mondom, hogy neked is alkalmaznod kellene ezt a taktikát, de ha gyors kis laza kapcsolatra vágysz akkor hajrá, viszont mi lányok még mindig kapósak vagyunk az udvarias és kedves fiúkra :) tehát összefoglalva, laza kapcsolat- ez a ,módszer beválik, de ha igazi kapcsolatot szeretnél egy rendes lánnyal, akkor légy udvarias, vicces, és kedves :)
2013. márc. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!