Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Nektek melyik fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek melyik fajta csajok a szimpatikusabbak? Kutyás csajokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az aki buliba jár,pasizik,iszik...vagy a kutyás csajok? Aki inkább a kutyájával tölti az idejét,szal nem ez a pláza cica.
2013. jan. 26. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem rossz kategóriába írtál.

Amúgy, lehet értelmetlenül, és hasznosan is időt tölteni. ha látnám, hogy kutyázik, de a kutyája neveletlen, akkor nem tudnám komolyan venni, de ha egy kiegyensúlyozott, nevelt kutyája van, az már jobb...

Amúgy, meg nem kutya alapján választ párt magának az ember...ha azt írják, hogy a kutyás csajok az über királyak, akkor veszel egy kutyát? ha meg leszavazzák, nem veszel? vagy rosszabb, elpasszolod, ami van?

Ilyen bugyuta kérdést....

2013. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Én utálom ha egy lány kutyás vagy macskás! Mindig eltúlozzák a dolgot... és lealacsonyodnak egy állat szintjére! Csókolgatja, vele alaszik...fúj! Legyen állata otthon, nem arról van szó, de miután egy családban vannak vagy öten, így bővel elég ha napi fél-max egy órát foglalkozik vele.

A bulis csajok meg csak a farkat lesik, rájuk nem lehet építeni.

2013. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a aki buliba jár és pasizik.
2013. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
De szerintem előbb magaddal kellene "kibékülnöd", nem pedig egy aranyos kutyuskával kompenzálni a vállalhatatlan tested. Nekünk fiúknak nem "édibédizabálnámmeg" egy kutya. Ezzel nem fogsz bevágódni épeszű pasinál.
2013. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szerintem mindenkinek mások az elvárásai.Persze a mai világban minden lehetséges.Egyáltalán nem attól függ a szerelem hogy kutyás vagy macskás.Az egyik ismerősömnek egy dán dogja van a barátnőjének meg 2 cicája. :)

De szerintem rossz a kategória ahova írtál. Lány vagyok,de így is ki nem állhatom a pláza cica ide oda dobom magam lányokat.Szerintem ez nem normális főleg ez a 12-16 éves korban jellemző.

Mondjuk én nem élnék olyan emberrel aki utálja a kutyákat mert én nagyon kutyás vagyok.De minden ember más. :)

2013. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én a kutyámmal járok versenyekre, bemutatókra, és így jönnek néha srácok, hogy hűha, de jók vagytok, de már bocs, ne azért akarjon velem ismerkedni, mert ügyes a kutyám...:/
2013. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem akinek egy jól nevelt kutyája van és megfelelően tartja, az sokkal felelősségteljesebb és érettebb gondolkodású, mint az olyanok, akiknek annyiban merül ki a szórakozás, hogy négykézlábra issza magát meg ribiskedik.
2013. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Utolsónak van full igaza.:)
2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást: valaki lehet kutyás, bulizós, és emellett szerethet olvasni, érdeklődhet a tudományok iránt stb. A kulcsszó a mérték.
2013. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Ma a 47-es villamoson volt egy 25 év körüli plázacica az anyukájával. Az összes pasi őt bámulta. Még az is aki csajjal volt! Ennyit erről.. A pasiknak jó csaj kell, nem ilyen bénák akik erre az oldalra írogatnak!
2013. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!