Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a barátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátomba (lány), de megtudtam, hogy neki más tetszik. Ettől még megmondjam neki? (Mindketten 15évesek vagyunk)

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
általában a lányok nem tudják mit akarnak és több fiú is szokott nekik tetszeni, lehet Te is bejössz neki, csak ő még nem szerelmes senkibe. Ha el is mondod neki, azt csak egyszer tedd meg, mert ha ő nem viszonozná akkor a barátságnak is vége.
2013. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem tenném..nekem is van legjobb fiú barátom..és ő másképp szeret mint én őt bár lehet érzek iránta valami többet..de nem tuti.fontosabb a barátságunk és nem teszem tönkre!!Egy pasi/csaj sem ér annyit mint egy barát..:D
2013. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Mond el neki, ha úgy gondolja, hogy megpróbálhatnátok, akkor rajta, de számolj azzal a lehetőséggel is hogy ha szakítotok, már nem lesz olyan mint régen. Szóval csak okosan! aztán lehet hogy együtt maradtok, nem tudni. Ez a szakítás utáni dolog sem törvényszerű, én például jártam a legjobb barátommal, de nem sikerült. És most ott tartunk, hogy én adok neki tanácsot egy lánnyal kapcsolatban ;) Mindennél jobban szeretjük egymást, de nem szerelemből. Szóval ti tudjátok, rajtatok múlik mit hoztok ki egymásból! Sok sikert
2013. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jeleket küldtél már felé? Utalgattál már rá, hogy tetszik neked? Hogy fogadta? Hogyan viselkedik veled? Hogy tudtad meg, hogy más tetszik neki? Egyébként figyelgesd a reakcióit az általad küldött jelekre, a veled való viselkedését. Ha úgy gondolod, hogy most kell lépned, és minden vagy semmi alapon indulsz neki, akkor viszont hajrá! :)
2013. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mindent vagy semmit a szimpatikus. Nem vagyok túl jóa jelek olvasásában.
2013. jan. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!