Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elhív egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elhív egy lányt randizni, akkor automatikusan a srác fizet mindent?

Figyelt kérdés
Tudom gyerekes kérdés:D:D:D de nem akarok beégni^^"
2008. jún. 3. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

..hat ha igazi uriember akarsz lenni es be akarsz angyon vagodni CSAJNA AKKOR KESZULJ FEL......igen az az igfazi fiu aki fizet..ezzel lassa a csaj h igazan tetszik eneked ese akarsz vele jarni


sok sikert!!!!!!!!!!!

2008. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
91%

Aki hív az fizet- ez általában igy van

nagy lenne ha elhívnám pár haveromat szülinapi bulira aztán meg átnyújtanám nekik a számlát

2008. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen.Vegyél neki rózsát,vagy hívd el valahova,menjetek moziba esetleg ha imádja a fagyit meghívhatod fagyizni is
2008. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
lány vagyok:D:D csak attól félek, hogy nála ez nem így működik:D
2008. jún. 3. 14:39
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát az elég érdekes lehet akkor:)
2008. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A fiúnak illene fizetni...de hogy biztos legyél a dolgodban vigyél magaddal a te kajádat és a borravalót fedező összeget...vagyis, a rád eső részt.
2008. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha még nézed a válaszokat:

elméletileg illene a fiúnak fizetni mindent, és elvileg ezzel számolni is fog.

Viszont: szép dolog a felajánlod, hogy felesben fizetitek a dolgokat. Ezzel a srác se megy tönkre a randiban, és tetszeni is fog neki:)

2008. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
persze, hogy nézem a válaszokat és köszönöm is őket. :)
2008. jún. 3. 16:10
 9/19 anonim válasza:
100%
Hát ez nálam természetes hogy én hívom meg a barátnőmet mindenre... Mikor először mentünk moziba akkor álltunk a sorba és vettem elő a pénzt mire láttam hogy húzza elő a pénztárcáját... Mondtam neki hogy azt most szépen visszarakod, én fizetek... nem hagyta... de ez szerintem idegesítő egy picit... szóval ha hasonló helyzetbe kerülsz akkor kéressd magad egy kicsit és utána tedd vissza a pénzt... (am barátnőm utána fogta az ezres és benyomta a zsebembe...) másik meg hogy nem mindenképp kell olyan helyre menni ahol költeni kell... ha bpi vagy akkor margitsziget, gellérthegy, meg van egy csomó hasonló hely ahol úgy érezhitek magatokat jól hogy nem kell vásárolni...
2008. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Kedves elöttem szóló,


Ha valaki randira hiv valakit, annak illik állni a költségeit - mert ugye senki nem kérte rá, hogy elhivjon bárkit is.

Már ne haragudj, de a te dumád is nagyon rossz. Feminizmus és barátai ...ha megcsinálod a kölykeidet azokat ki látja el ugy 85 százalékban???? A dolgozó feminista nő akivel megcsináltad...

2008. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!