Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány dekoltált felsőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány dekoltált felsőben van, akkor a pasik automatikusan könnyűvérűnek nézik?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem túlságosan dekoltált az a felső,hanem inkább "közepesen"...ha értitek,mire gondolok...szóval próbálok szexi lenni,de nem szeretném ha a kiszemelt pasi ribancnak nézzen...ha mondjuk tudunk értelmesen beszélgetni meg nem nyomulok rá nagyon,akkor nem néz annak?
2008. aug. 1. 23:58
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem, de erősen elősegíti, hogy csak a dugáson járjon az esze.
2008. aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen ez igaz...vagy lehetséges,hogy egy pasi csak a melled miatt kezd el veled beszélgetni például,nem a kisugárzásod miatt vagy hasonlók...dehát tetudod :) Ha szerinted könnyűvérűség,akkor ne hord,de szerintem ha teljesen jól éreznéd magad ilyen felsőkben,akkor nem is kérdeztél volna ilyet...és ha feszélyez,akkor ne viseld szerintem :/
2008. aug. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dekoltált felsőben nem lehet beszélgetni fiúkkal. Folyton elvonja a tekintetüket, és amikor nem a fiúk szemébe nézel, akkor ők garantáltan a melledet nézik.
2008. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, de a magasnyakú pucsitól ritkábban támad az embernek ba**hatnékja, ami viszont kihat arra is, hogy milyennek látjuk a lányt.


ez van, ilyen állatiasak vagyunk...

2008. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem elég nagy mellem van (már ha a 95B-t annak lehet nevezni) és egyszer úgy mentem be dolgozni, hogy felvettem egy elég kivágott felsőt (mivel üfszolgálatos vagyok, munkaidőben úgyis céges poló van rajtam), elkezdem beszélni az egyik munkatársamhoz, aki nem reagált semmit, csak bámulta a mellem. Amikor elég erélyesen rászóltam, h figyeljen arra a mit mondok, közölte, hgy akkor előbb menjek és öltözzek át, azután folytassuk a beszélgetést, mert addig ő nem tud arra figyelni, amit mondok! Szóval ilyenek a pasik... De egyébként sztem tetszik egy pasinak az is, ha a lány nem mutat magából semmit. És ha egy picit távolságtartó. Egyik barátnőm így jött össze a pasijával... Garbó meg rendes felső a randikon, semmi smink (és nem azért mert igénytelen, hanem mert kijelentette, h egy pasi ne azért legyen vele, mert jó melle van, meg van rajta egy kiló festék, hanem önmagáért), és pont ez tetszett a pasinak, h nem rakja ki magát.
2008. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Férfi vagyok, és nekem nem jön be a dekoltázs, sem a smink. Egy nőben nagyon vonzó tud lenni, ha semmit sem mutat magából, igazi nőnek érzi magát mindenféle praktikák nélkül is. Öltözz visszafogottan, mosolyogj sokat, és biztosan csapdába ejted a kiszemelt áldozatod.


(Dekoltázs amúgy is csak akkor ajánlott, ha azt akarod, hogy a pasi állandó szemkontaktust tartson a melleiddel.)

2008. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
nem tekintik annak,én is szeretem megmutatni picit amim van,látom h tetszik az embereknek ha kicsit kivágott a felsőm,de sokszor zavar,h nem rám figyel,hanem a mellemre... például csomószor volt már olyan,h a buszon a vénemberek tátott szájjal néznek a mellem közé...és ilyenkor hányni tudnék...mindig feljebbhúzom ilyen esetben a felsőm,vagy elfordulok...
2008. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat,sokat segitettek! :) igazából néha ha olyan hangulatom van,szeretem kirakni,de ilyenkor anyukám mindig leszid hogy k...-nak fognak nézni...ez olyan rosszul esik...mert egyébként nem vok egy kihivó tipus,csak ha tetszik egy pasi,akkor általában kicsit engedek láttatni magamból...de nem sokat!

És még egy kérdés: ha mindenképpen meg akarom szerezni azt a bizonyos pasit,akkor az a jobb megoldás,ha kirakom vagy ha nem? Azt ne irjátok hogy ha kirakom,csak egy éjszakára fogok neki kelleni,mert nekem már az is megérné...minden vágyam hogy vele legyek...nagyon belezúgtam ...szóval mit tegyek?

2008. aug. 2. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg a barátaitól, hogy neki melyik jön be.

De én is arra szavaznék, hogy ne legyen dekoltázs.

Nem hiszem el, hogy nem jut eszedbe más megoldás, amivel vonzóbbá tehetnéd magad.

2008. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
nem kell túlságosan kirakni..egy szép,kicsit mutató felső izgatóbb,mert kíváncsi arra is,amit nem lát teljesen...titokzatos..nem attól nő egy nő h kirakja teljesen a mellét....
2008. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!