Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a Badoo másnak sem tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a Badoo másnak sem tetszik?

Figyelt kérdés
Mindenki össze-vissza pontozgatja a profilképeimet, mint egy robot csak azért, hogy a rendszer megmutassa őket hogyan pontozták a robotok. Ennek aztán sok értelme van. Van, aki már ezen az oldalon komoly kapcsolatra talált? Ha van, hogy csinálta?
2013. jan. 28. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem jött össze ott semmi, az egy nem tudom milyen oldal is :)

De minden apró hülyeség miatt fizetni kell , fizetés nélkül szinte Nulla amit láthatsz, sz@r.

2013. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a badoo nagyon jó. Ha te neked az a fontos, hogy ki hivott randira, meg ki pontozza a képeidet, akkor nem is csodálom, hogy nem jutsz vele sehova. Mondd már meg nekem, nem elég jo az, hogy nem kell levelezgetni, csak fogod és ráirsz arra aki tetszik?


amugy meg 30 meghivót kiküldesz tetszöleges imél cimekre és kapsz két hetes előfizetést ingyen, és ha lejár, akkor ujra kiküldheted ugyanazokra a cimekre a meghivót.


ettöl jobb társkereö sztem nem is kell. Ráirsz arra aki tetszik és cseteltek. Nincs levelezgetés, meg balfaxkodás

2013. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A pontozgatás robot módra még haggyán. Novemberben volt, hogy az egyik munkatársam lekezdett lájkolni. Érdekes mód, csak szerdánként, és vasárnaponként tette ezt mindig. Meg kérdeztem a csajtól, hogy miért csinálja, hisz´ el van jegyezve, meg anno kikosarazott engem. Ő csak lesett csodálkozva rám, hogy igaz, regisztrált, de senkit sem lájkolt.

Szal´ nagy kamu a Zook´s-al együtt az egész.

2013. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha le tudnátok szürni mi a spam a badoon meg mi a nem, akkor jol is ki tudnátok belöle jönni. Én speciel fel tudtam szedni csajokat badooról.
2013. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem tetszik.

Komoly kapcsolatot keresek ott de azt még nem találtam. Viszont akadt egy két alkalmi dolog(mivel pasi vagyok nem hagyom ki). Ez azért kárpótol.

2013. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
húha D: mennyire volt nehéz onnan numerát találni? Mert én randiztam szép csajokkal badooról, de mindig kioffoltak randiról, tök mindegy, hogy 1-2 nap alatt rádumáltam öket a talira. Dugni max ilyen lehasznált 30asokat tudtam összehozni, azokat is erölködve.
2013. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd hogy én is olyan fullos csajokat dugtam.

Pont elmegy kategória ha nincs más jó az is alapon.

5ös voltam.

2013. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
na én a pont elmegy kategoria alatt arattam sikereket, a pont elmegy kategoriások se jöttek össze. Viszont akikkel randiztam azok tök vállalható csajok voltak.
2013. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért mondjuk ez a kép pontozás érdekes, mert egyik képemre 6-7-9-eseket kaptam, erre átlagban kihozta hogy 6-o, holott átlagban is legalább 7es lenne. Szóval érdekes módon csak a csajoknak van 7-8+os képe.


Másik meg hogy limitálva van hogy hány embernek írhatok naponta, ebből sztem max 1-2 ha visszaír, azok sem igazán viszik túlzásba. Meg sok a spam, és a kamu felhasználó.

2013. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

naponta irhatsz legalább 10embernek, nehogy már ne legyen elég :D Ha érdekes vagy, akkor vissza fognak irni. Ha scak egy a sok csorgónyálú recskamester közül, akkor nyilván nem.


pl badoon a cimsorba van egy ilyen tipikus infós fejü srác, szemüveges, kis kedves fejü, és mindig pakol fel uj képeket, mind az ő "érdekes életét" probálják illusztrálni, de sajnos egyik sem a férfiasságát támasztja alá. És csodálkozik, hogy nincs szerencséje.

2013. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!