Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent fiúknál az, hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent fiúknál az, hogy, , időre van szüksége, mert nincs hozzászokva a helyzethez"?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy fiúval! Időt kért tőlem, mert úgy érzi neki ez még sok! Jót jelent vagy rosszat? Tetszem neki nagyon és kedvel, de akkor ez az idő kérés mire jó? Azóta 4 nap telt el, de nagyon nehéz megállni, hogy ne keressem. Néha beszélünk, de már kicsit rosszul érzem magam, mert olyan mintha nem egyedül lennék ebben a dologban vagy mintha nem lenne őszinte! Mit gondoltok erről a helyzetről? 19 éves lány

2013. jan. 28. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A csufsagradarom berreg
2013. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy 19 vagy?

Csak mert a mai lányok már 16 évesen levágják, hogy 1 fiúnál mit jelent a "szünet" :D

2013. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha időt kér, akkor sajnos nagy eséllyel nem, de nálam volt már olyan is hogy nemet mondott és 2 hét múlva már egy pár voltunk, várd meg amíg keres
2013. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szimplán csak naiv vagyok és 19 éves :)

kell a megerősítés, nem a naivságom erősítésére, hanem a kérdésemre...

légyszi írjátok le...olvasni akarom és eldönteni, mert lezárás határán vagyok...

2013. jan. 28. 20:13
 5/10 A kérdező kommentje:
3. pontosan ez az amitől tartok és nem szeretnék elkapkodni semmit, mert most szívem szerint lezárnám, de erre vártam, hogy valaki lehet cáfol :)
2013. jan. 28. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem kiváncsi rád. És ez mit jelent? hogy nem kellesz neki.
2013. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1. csufsag mondjuk ezt értem, de a többi?? :O
2013. jan. 28. 20:16
 8/10 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen, 1 év tökegyedüllét után.....lehet csak nem bízik magában, mert rég volt csaja 23f
2013. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
reménykedem, hogy én is csak ez van, nem olyan embernek ismertem meg, hogy csak úgy átverne...
2013. jan. 28. 23:48
 10/10 A kérdező kommentje:

na ezt jól leírtam :)

tehát reménykedem én is, hogy csak ennyi van a dologban és nem áll módjában átverni, mert megkedveltem nagyon is :)

2013. jan. 28. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!