Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy az érzéseid váratlanul barátságból szerelembe fordultak?

Figyelt kérdés
Elég egy igen/nem is, de akinek van kedve, az leírhatná a sztorit is. Érdekel. Felpontozok minden értelmes választ. :)

2013. jan. 28. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem volt ilyen, fordítva már többször
2013. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, és írjátok oda, hogy fiúk vagy lányok vagytok!
2013. jan. 28. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
neked volt?
2013. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

középiskola utáni okj-s képzesen jártunk egy osztályba.

mikor megláttam nem tetszett, majd ugye elkezdtünk dumálni, és jóba lettünk. majd ugye együtt bandáztunk a suliban. sokat röhögtünk, meg minden, jó barátok lettünk.

majd megtetszett.. nem szerelemből szeretem, de több mint barátság. már végeztünk a 2évvel. már nem találkozunk, de sokszor gondolok rá.

viszont neki és nekem is van kapcsolatunk, ami mindkettőnknek bonyolult.. sokszor beszéltünk ilyen dolgokról is.

a barátnője viszont féltékeny lett rám, mert volt olyan idő, pont vizsga időszakban ,felbontották az albérletemet és nem lett volna hol laknom, abban az időszakban.. de a lány nem engedte...

mai napig odavagyok érte, és ha találkoznánk a nyakába ugranék!!!!

2013. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 12 éves korom óta egy osztályba jártam a sráccal, kb. 2 évig alig szóltunk egymáshoz. Aztán valahogy haverok lettünk, én tudtam, hogy tetszem neki, de nem akartam többet tőle, mert nagyon "értetlen" volt. Mármint baromi hülye poénjai voltak, meg a barátai előtt mindig tette az agyát, nem lehetett vele komolyan beszélni semmiről. És így el sem tudtam képzelni, hogy összejöjjek vele. Aztán tavaly valahogy megkomolyodott. Egyrészt megmaradt az a fiú, akit haverként mindig is bírtam, másrészt viszont sokkal értelmesebb, normálisabb lett, így persze belezúgtam. Csak azt nem tudtam, hogy én tetszem -e még neki, hisz már rég "barátzónában" voltunk. Aztán 2 hónapja összejöttünk, és most is együtt vagyunk:) 17l
2013. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerencsés :D
2013. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló volt, általánosban végig egy osztályba jártunk, de alsóban szinte alig szóltunk egymáshoz, nem volt semmi gondunk egymással csak nem vettük észre igazán egymást, aztán felsőben elkezdtünk beszélgetni, és 7. felé már mindketten éreztünk valamit, amit persze nem volt merszünk bevallani egymásnak, de 8.-ban összejöttünk és annak ellenére, hogy elballagtunk még mindig együtt vagyunk. :)

Ezért is gondolom, hogy lehetséges, de az eddig olvasottakból is azt szűrtem le, hogy ezek az esetek nem épp gyors történések!

2013. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!