Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért számít ennyire alányokná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít ennyire alányoknál a magasság, a testsúly és a jóképűség, aki alacsony, sovány és ronda annak sosem lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Tényleg kezdem elhinni, hogy ez így működik és én azér tnem kellek egy lánynak sem, mert nem vagoyk magas nagy tömegű meg jóképű. Most már nem bírom tovább szerintem elmegyek prostizni, ennél már az is jobb, csak az fáj, hogy sosem fog szeretni így egy lány sem azért, aki vagyok. :(
2013. jan. 30. 00:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Én eléggé empatikus vagyok, de amit te művelsz az a kínzás határait súrolja, Ugyanazt újra és újra...
2013. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
figyi...nagyon sok ilyen kérdés van már,mindenhol leírtuk,hogy ez nem így van.ne általánosíts
2013. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

figyelj, én magas vagyok, igaz nem izmos, mások szerint jóképű, és mégsincs csajom.


És biztos hogy van olyan lány a Földön, aki úgy fog szeretni ahogy vagy. Ez 100%.


És inkább halj meg szűzen, mintsem prostihoz menj. Legalábbis és így gondolkozok.

2013. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Értelmes nők esetében a magasság a súly az izmosság azért mérvadó, mert egy férfinek kötelessége megvédeni a nőt. Ez amoylan biztonságérezetet ad a hölgyeknek ha egy "életképes alfahim" áll melletük nem egy ványadt dongalábú kojot.

A joképüség meg csak esztétikai plusz ugyanis minden nő szeret büszke lenni a párjára és ha a párja ugy néz ki mitn a gyakorlótér a tankcsata után akkro azzal nemigazán lehet büszkélkedni...

2013. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tudod, sok dologtól függ ez. Szerintem túl "jó" lányoknál próbálkozol, nem a "megfelelő" körökben, akiket igazán érdekelnél. És itt most nem mások által csúnyának tartott lányokról van szó.


Egyébként csak megsúgom, szinte minden a hozzáálláson múlik. Nem egy csúnyácskább ismerősöm jött össze egy nekem is tetsző lánnyal, viszont volt egy srác, aki állandóan nyavalygott, az első találkozásokkor is csak panaszkodott, így bár lett volna lehetősége egy kapcsolatra, mindig elszúrta.

2013. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
20%
ez gonosz lesz [és duplán mert sok ilyen csajt ismerek / ismertem és van köztük pár haláli édes csaj is.]: hallottál már a vak csajokról? /pls ilyen retardáltak mint te ne kezdjenek velük!/
2013. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
"nagy tömegű" :D
2013. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok és "nagy tömegű", és mégsincs esélyem a lányoknál. 184cm/100kg.
2013. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mókusgyilkos te retardált az én kérdésemhez is bunkó választ tudtál csak adni.........



Az én barátom igaz hogy magas, és nagyobb darab, de kopaszodik, szemüveges és nem helyes:)


De imádom a humorát, hogy okos, fantasztikus ember és szenvedélyes, jól csókol, gyengéd és még sorolhatnám.


Én nem vagyok csúnya, és mégsem egy adonisz barátom van:) Szóval ne általánosíts.


A kisugárzás nagyon fontos, ha nyavalyogsz és sajnáltatod magad úgy egy lány se fog rádnézni!!!!!!


Szedd össze magad!

2013. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
helike: gondolom ő a kigyúrt állatokra gondolt. [akiknek am szintén nincs esélyük.] arany középút.
2013. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!