Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg igaz, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy nekem 165cm magas srácként sokkal nagyobb eséléyem lenne a közepesen magas, mondjuk a 170-175cm magas lányoknál?

Figyelt kérdés
Itt írta valaki, hogy a nagyon alacsony, 150-160cm magas lányoknak nem elég, ha csak mondjuk a pasija 165-170cm, hanem ők a 180-200cm magasakra buknak, mivel sokat gúnyolták őket törpillaként vagy, a biztonság mániájuk miatt vanez így, viszont a túl magas lányok meg lenézik az alacsony fiúkat, szóval nekik csak magas pasi jöhet szóba szintén, ellenben a közepesen magas lányok ők már jobban buknak az alacsonyabb fiúkra is.
2013. jan. 30. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Minden kategóriában ugyanannyi esélyed van. Ugyanis mindenhol akad nő, aki nem számokkal akar járni, hanem pasival.
2013. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. Én írtam, azt hiszem. Én is olvastam valahol. De ahogy figyeltem a környezetemben, nagyon igaz, hidd el. Tényleg van benne valami!
2013. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A közepes, átlagos lány annyira nem foglalkoznak ezzel, gyakran az sem kizáró ok, ha picit alacsonyabb a fiú. Ma is több párt láttam az utcán, ahol szép arcú, csinos nő picit alacsonyabb férfivel volt.


A pici lányok alig várják, hogy beszerezzenek egy magas pasit.

2013. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem, amit írtál eléggé fura következtetés. Egy 150 centis lány, annyira alacsony, hogy nem tud rendesen csókolózni már egy 180 centis fiúval ( 30 centi azért nem semmi magasságkülönbség ), ezért ő valószínűleg fog téged választani, mint mondjuk egy rátornyosuló fiút. Bár ez az én véleményem, valaki cáfoljon meg, ha nincs igazam!
2013. jan. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

1. nem 165 centi magas srác vagy, hanem 165 centi alacsony

2. f*szsag

2013. jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Ezt az előzőt itt páran a belénél fogva akasztanák fel.
2013. jan. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

"Ezt az előzőt itt páran a belénél fogva akasztanák fel."

Az igazság néha fáj. :-D


Szerintem sokkal könnyebb összejönni olyan lánnyal aki alacsonyabb az adott faszinál. A lányok biztonságra vágynak és azt egy nálunk alacsonyabb faszi elég nehezen tudja megadni.

2013. jan. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Hát ezen hangosan felsírtam a nevetéstől!

156 centi magas vagyok, és régebben ugyan nem szerettem a magasságomat, ma már nagyon örülök neki, hogy ilyen kis pici vagyok, ez a szexepilem =) Semmiféle elfojtott frusztrációm nincs emiatt, amit az általad leírt módon próbálnék kompenzálni. Volt már alacsony és magas párom is. A magasságom miatt az egyedüli dolog, hogy nem szeretnék magamnál alacsonyabb pasit, ami azért talán érthető =) Ráadásul a környezetemben elég sok hozzám hasonló pici lánykát ismerek, és egyiknek sincs ilyen defektje. Azzal vannak, akit megszeretnek, ilyen egyszerű.

22/n

2013. jan. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7 Mégis milyen biztonságra? Barátnőm majd 180 magas, karatézik, nagyon szép lány, minden kigyúrt állat őt akarta. A barátja majd fél fejjel alacsonyabb. :DD

De ha egy átlag lányról van is szó: ugyan milyen biztonságról beszélünk? Megy mindegyik a saját munkahelyére, autóval, busszal közlekednek, este találkoznak otthon. Ha megy valahová, az utca tele van emberekkel. Szórakozni mennek esetleg együtt. De ott se mindennapos, hogy egy lányba fizikálisan is belekössenek.

2013. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"De ha egy átlag lányról van is szó: ugyan milyen biztonságról beszélünk? Megy mindegyik a saját munkahelyére, autóval, busszal közlekednek, este találkoznak otthon. Ha megy valahová, az utca tele van emberekkel. Szórakozni mennek esetleg együtt. De ott se mindennapos, hogy egy lányba fizikálisan is belekössenek."

Nagyon fiatal lehetsz, ha még nem érted... 16 évesen lehet, hogy ez kevéssé szempont, de a korral előre haldva, ahogy közeledik a családalapítás ideje, a párválasztást egyre erősebben határozza meg biztonságra törekvés. Ha te ezt úgy érted, hogy a 18o cm-es karatés csajt mitől kellene megvédeni, akkor teljesen tévúton jársz. Arról van szó, hogy egy 18ocm-es karatés csajnak is olyan pasira van szüksége, aki őt támogatni tudja (mindennek a messzi régmúltba visszanyúló evolúciós okai vannak), akitől jó esélyej remélheti a közös gyermekek sikeres felnevelését. Na, most egy lánynál alacsonyabb faszi ezt elég nehezen tudja biztosítani.


Persze jöhettek azzal, hogy de ott a 18o cm magas lány, és neki is alacsonyabb faszija van. Az lehet, de ugye egy lány minél magasabb annál kevesebb faszi között talál nála magasabbat. És mivel a magasság nyilván csak egy szempont a sok közül, valószínűbb, hogy egy nála alacsonyabb faszi mellett fog kikötni. Ezért ne a magas csajokat nézd, hanem az átlagosat... Nagyon ritkán fogsz csajt alacsonyabb faszival látni.

2013. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!