Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg igaz, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy nekem 165cm magas srácként sokkal nagyobb eséléyem lenne a közepesen magas, mondjuk a 170-175cm magas lányoknál?

Figyelt kérdés
Itt írta valaki, hogy a nagyon alacsony, 150-160cm magas lányoknak nem elég, ha csak mondjuk a pasija 165-170cm, hanem ők a 180-200cm magasakra buknak, mivel sokat gúnyolták őket törpillaként vagy, a biztonság mániájuk miatt vanez így, viszont a túl magas lányok meg lenézik az alacsony fiúkat, szóval nekik csak magas pasi jöhet szóba szintén, ellenben a közepesen magas lányok ők már jobban buknak az alacsonyabb fiúkra is.
2013. jan. 30. 00:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Közel vagyok a 30-hoz, épp családalapítás előtt, ahogy a karatés lány is. Mindketten sziklaszilárd egzisztenciával rendelkezünk. A párunk lelki társ, továbbá külsőleg vonzó. Anyagilag akár egyedül fel tudnánk nevelni egy gyereket. Én is simán kihagyhatnék pár évet a munkából.

És nem szülői támogatás miatt van ez. Szerencsére, amikor még én voltam tizenéves, némileg lehetett - kemény munkával- haladni. Már fősüli alatt dolgoztam, egyszerre két-három helyen (levelezőn végeztem), korrepetálást vállaltam, volt, hogy este 11-re keveredtem haza, stb. Nekem nem támaszként kell férfi.

Nem evolúciós okai vannak, hanem társadalmi okai annak, amit írsz. Örülök, hogy fel tudtam szabadulni ezek alól. Nagyanyám korában még az számított, milyen jó parti a férj, minden egyéb szempontot ennek kellett alárendelni.

2013. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyre több "átlagos" nőt látok picit alacsonyabb férfivel. A nők egyébként tudtommal egyre magasabbak lesznek. Bár nem mernék erre megesküdni, mert néhol az ellenkezőjét is olvasni.
2013. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Arról van szó, hogy egy 18ocm-es karatés csajnak is olyan pasira van szüksége, aki őt támogatni tudja"


Persze, részben igazad van. Miért élne olyannal, aki "csak úgy van"- sőt, akit ki kell szolgálnia?

És ez valóban fontos szempont volt nála. A barátjával megosztanak minden házimunkát, a gyereknevelésbe is be fog segíteni, nagyon aktívan.


Neki nem kellett volna például karrierista férj, aki soha nincs otthon. A pénzzel már semmit sem tudott volna adni neki, saját munkájában hátráltatja, az otthoni teendőkben pedig egyedül marad. Idézek tőle: "a karrierista férfi ott lakjon, ahol akar, de ne nálam" :))

2013. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a magas fiuk tetszenek .


171 cm vagyok

2013. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!